Jesteśmy uratowani! Już nigdy nie nadepniesz bosą stopą na klocek LEGO!

Klocki LEGO są wspaniałe, dopóki nie nadepniesz na nie bosą stopą. Tego bólu nie da się opisać ani zapomnieć! Na szczęście jest szansa, że przestaniemy go doświadczać - opracowano specjalne ochronne kapcie anty-LEGO.

Kto ma dzieci ten wie: nic nie zaboli cię bardziej niż nadepnięcie bosą nogą (zwłaszcza po ciemku) na rozsypane na podłodze przez twoją uroczą kruszynę malutkie plastikowe klocki. Nawet amputacja nogi na pewno boli mniej! Problem ten jest znany ludzkości od lat, jednak dotąd pozostawaliśmy bezradni w obliczu tego domowego zagrożenia.

Na szczęście duńska firma wreszcie wychodzi naprzeciw potrzebom nieszczęsnych rodziców i wraz z francuską agencją reklamową Brand Station opracowała prototyp ochronnych kapci anty-LEGO!

 

Źródło: PiweeŹródło: Piwee

Na razie nie są dostępne w szerokiej dystrybucji - powstało zaledwie 1500 egzemplarzy i dostaną je tylko losowo wybrane osoby, które wpiszą swoje życzenia na tej francuskiej liście mikołajowych życzeń. Oczywiście należy sobie życzyć jakiegoś zestawu LEGO, by mieć się przed czym chronić.

LEGO NOEL 2015 par Brand Station

Car vos enfants adorent les #LEGO ... mais qu'ils adorent par-dessus tout partager leur passion dans toute la maison ... cette année, nous avons imaginé pour vous parents LE cadeau ultime pour #Noël : des chaussons LEGO a la semelle rembourrée qui vous permettront de vous balader en pleine nuit dans la maison ... sans le moindre souci ! ;) #NoelLEGO2015

Posted by Brand Station on Monday, November 9, 2015

Heheszki heheszkami - kochamy wszelkie szalone, absurdalne pomysły, które służą DOBRU LUDZKOŚCI - jest to jedna z najlepszych i najbardziej kreatywnych kampanii reklamowych od lat. Od razu chce się kupić to cholerne LEGO - nawet bez kapci. AUĆ.

Źródło: PiweeŹródło: Piwee

Więcej o: