Po co schyla się księżniczka Madeleine? Może nie wiesz, ale też powinieneś

Szwecja. Kraj łosi, zdrowych ludzi i czystych chodników. Dlaczego powinniśmy brać przykład z księżniczki?

Kochamy nasze pieski i lubimy z nimi spacerować. Nie każdy jednak chce się schylać po psią kupę. W końcu zgarnianie jej przez woreczek nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy świata. Czasem ciężko uwierzyć, że taki mały (lub duży) słodki piesek, jest w stanie z siebie wyrzucić coś niekoniecznie urokliwego. Widać to szczególnie w parkach, skwerkach, chociaż chodniki też specjalnie nie wyróżniają się czystością. Często poranny spacer do pracy można porównać raczej do manewrów na polu minowym.

Dlatego każdy człowiek, który grzecznie sprząta po swoim psie budzi w nas promyczek nadziei. Szczególnie ta młoda dama, dająca przykład wszystkim właścicielom czworonogów. Być może foliowa torebka zupełnie odwróciła waszą uwagę i nie zauważyliście, że główną bohaterką zdjęcia jest szwedzka księżniczka Madeleine.

Co o tym myślicie?? :)

Posted by e-szwecja.pl on Sunday, April 3, 2016

Madeleine korona z głowy nie spadła, a kupa nie przyczepiła się nikomu do buta. To się nazywa dobry przykład dla poddanych - brawo, Magdaleno! Sprzątajmy po psach. Skoro może to robić i księżniczka.

Więcej o: