Włochate rajstopy - najlepszy odstraszacz oblechów

Coraz cieplej, nosimy coraz krótsze kiecki. A to - jak wiadomo każdemu maczo znad Wisły - oczywista zachęta do obleśnych zaczepek i komentarzy (oby tylko). Jednak można się przed tym uchronić, nosząc włochate rajtki!

fot. Sina Weibo fot. Sina Weibo

Ten chiński wynalazek (źródła informacji o im pochodzą w każdym razie z chińskiej strony Sina Weibo) ma chronić kuso odziane dziewczyny przed chamskimi zaczepkami i molestowaniem seksualnym. Wiadomo, nic nie odstrasza oblecha bardziej niż włochata nóżka (bo niby "obleśna" ha!). Albo dobre "antygwałty" - takie cienkie podkolanówki w kolorze cielistym, brrr. W ogóle skarpety i rajstopy bywają skuteczną metodą odstraszania natrętów, a nawet antykoncepcji...

reddit.com reddit.com

Nim jednak rzucicie się szukać włochatych rajstop na chińskim Allegro weźcie pod uwagę, że to może być jeden z wielu internetowych żartów. (Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wyhodować własne futerko. W końcu depilacja nie jest obowiązkowa.) Ale bez względu na to, czy włochate rajstopki istnieją, chciałyśmy przypomnieć, że kobieta z gołymi nogami nie jest chodzącą zachętą do uwag i zaczepek. Po prostu NIE.