Siedmiu wspaniałych z Instagrama: lekarz, prawnik, nauczyciel - same ciacha!

Nie ma nic złego w oglądaniu zdjęć przystojnych panów, a jeśli owych mężczyzn podziwiać można również za to, co robią w życiu (oprócz pozowania do fotek), to już w ogóle ACH! Czujemy się rozgrzeszone!

Weterynarz - dr Evan Antin

#daylightsavings I'm springing-forward with 3 baby fuzzballs! These little ones were brought in by a Good Samaritan who assumed they were abandoned but did you know wildlife rabbit parents leave their young alone for extended periods of time? The best thing to do if you see juvenile bunnies is actually to leave them alone. If you're concerned then please first contact your local or state wildlife authority. Wildlife rescues can be overwhelmed every year with young rabbits that often could have been left in the wild. Enjoy the rest of your weekend! #babybunny #lagomorph #bun #bunbun #cottonball #rabbitvet #wildlife #wildvet #wildlifevet #exotics #hare #vetmed #veterinary #veterinarian #wildliferescue #wildliferehab #babyfloof #iwanttomunchthemlikeanimalcrackers

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Evan Antin ?????????????????????? (@dr.evanantin)

31-letni doktor z Kalifornii Evan Antin specjalizuje się w leczeniu zwierząt egzotycznych i w związku ze swoją pasją sporo podróżuje. Na co dzień przyjmuje pacjentów w klinice weterynaryjnej Conejo Valley w Thousand Oaks. Jego konto na Instagramie obserwuje 288 tys. wielbicieli zwierząt.

Żołnierz - kapitan Lasse L. Matberg

Stacjonujący w Stavanger kapitan norweskiej Królewskiej Marynarki Wojennej Lasse L. Matberg wygląda na prawowitego dziedzica Thora. Jego konto na Instagramie obserwuje 159 tys. wielbicieli skandynawskiej mitologii.

ok #monday lets do this ???? #readyforanewweek ?? @williamsemeraro for @milrab.no #gearsyouthere

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lasse L. Matberg ???? (@lasselom)

Trener - Brock O'Hurn

24-letni Brock O'Hurn to kolejny mieszkaniec słonecznej Kalifornii i zapewne ze względu na klimat najczęściej chodzi bez koszulki. Zanim stał się gwiazdą Instagrama (jego konto na Insta obserwuje już blisko 2 mln wielbicieli męskich koczków - tak, to "man-bun" uczynił Brocka sławnym, a zamieszczone na Facebooku wideo, na którym wykonuje na swych długich włosach tę kontrowersyjną fryzurę zostało obejrzane ponad 5 mln razy) pracował jako trener osobisty. Teraz jest m.in. właścicielem własnej marki ręcznie wykonywanej biżuterii i zajmuje się ratowaniem słoni w Kenii.

Long Overdue... ??????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brock O'Hurn (@brockohurn)

Podróżnik - Jeremy Jauncey

32-letni mieszkaniec Nowego Jorku Jeremy Jauncey zawodowo zajmuje się podróżowaniem do pięknych miejsc. Prowadzona przez niego strona ze zdjęciami oszałamiających miejscówek i wskazówkami dla innych wielbicieli podróży Beautiful Destinations ma na Instagramie już ponad 6 mln obserwujących. Osobiste konto Jeremy'ego, który marzył niegdyś o karierze zawodnika rugby obserwuje zaś 375 tys. miłośników pięknych miejsc.

Lekarz - Dr Mike

Ma 25 lat, pochodzi z Rosji, pracuje w jednym z nowojorskich szpitali i ma psa. Tyle o nim wiadomo, bo choć jest najsłynniejszym medykiem na Instagramie (jego konto śledzi 1,8 mln miłośników służby zdrowia) to pozostaje dość dyskretny, gdy w grę wchodzi prywatne życie. Fakt, że nie ujawnia nazwiska, najwyraźniej nie przeszkodził mu w zdobyciu popularności, a jego słowiański akcent dodaje mu w oczach Amerykanów dodatkowego uroku.

Just remember, the difference between a hard day and a productive day is only your outlook ?? #hospital

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)

Nauczyciel matematyki - Pietro Boselli

500k ?? thank you all for your support! ??photo by @dimitristheocharis

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pietro Boselli (@pietroboselli)

Ten włoski przystojniak już jako 6-latek pozował do zdjęć w kampaniach reklamowych marki Armani. Następnie poświęcił się nauce, zdobywając tytuł inżyniera i wykładając matematykę na Univercity College w Londynie. Obecnie pracuje jako model, ale nie przerwał prac nad doktoratem. Jego konto na Instagramie śledzi 989 tys. miłośników nauk ścisłych.

Popped in to say hi @models_1uk great to see u guys! ??1?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pietro Boselli (@pietroboselli)

Adwokat - Julian Hernandez

I'm an Attorney!! Officially a member of the Florida Bar #inductionceremony #licensedtopractice ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julian Hernandez (@ijulian_)

Młody prawnik z Florydy Julian Hernandez dorabia jako model - specjalizacja bielizna i stroje plażowe (nie dziwimy się). Ma chłopaka - grafika, a jego konto na Instagramie obserwuje już 150 tys. miłośników prawa i sprawiedliwości.

Więcej o: