10 dziewczyn, które pokochały swoje bujne kształty

Dążymy do tej idealnej sylwetki, odmawiamy sobie pączków, pocimy się na siłowni. Szlachetne to i godne pochwały. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest pokochanie siebie na początek. Oto 10 dziewczyn, które pokochały swoje bujne kształty i nie skrywają ich pod obszernymi ubraniami.

Ashley Graham

Żadna lista modelek plus-size nie może się obejść bez Ashley Graham, która jako pierwsza duża dziewczyna pojawiła się na okładce Sports Illustrated Swimsuit Issue i wprowadziła plus size do mainstreamu.

Tanesha Awasthi

Gdy rozpoczęłam moje instagramowe poszukiwania dziewczyn rozmiarów 42 i więcej to chodziło mi głównie o to, że chciałam pooglądać jak różne fasony prezentują się na ludziach, którym natura nie poskąpiła biustu, pupy i ud. Chciałam odświeżyć swoją garderobę i szukałam pomysłów. Tak trafiłam na Taneshę i zakochałam się w jej stylu.

Gabi Fresh

Gabi Fresh ma bardzo wyrazisty styl, którego nawet nie próbowałabym kopiować. Wolę podziwiać z daleka. Jej linia kostiumów kąpielowych jest przecudowna, nawet jeżeli nie miałabym odwagi się w nie ubrać.

Danielle Vanier

Pyszne jedzenie i piękne sukienki - to głównie można znaleźć na Instagramie Danielle.

Ashley Alexiss

It's safe to say @pinupgirlclothing fits me like a glove ????

A photo posted by Ashley Alexiss (@ashalexiss) on

Nawet nie wiem czy Ashley Alexiss powinna się tu w ogóle znaleźć. Musiała ona zawrzeć pakt z diabłem, bo w życiu nie widziałam, żeby komuś się się nadprogramowe kilogramy tak atrakcyjnie rozłożyły. Wydaje mi się to niemożliwe.

Ashley Rose

| TIP | Simply layer a vest underneath your cardy for an additional pop of colour or alternate texture! ??

A photo posted by ????????????????? ???? (@thisisashrose) on

Ashley Rose jest po prostu urocza i nie wiedziałam nawet, które zdjęcie wybrać. Wszystkie jej instagramowe sesje są dopracowane w każdym szczególe i najlepiej oglądać je po kolei, żeby w pełni docenić efekt.

Nadia Aboulhosn

Ze swoich krągłości i brwi Nadia uczyniła swój znak rozpoznawczy.

Teer Wayde

Teer wspaniale odnajduje się w stylu pin-up i nie szczędzi nam widoku swojego okazałego dekoltu. Na Instagramie też dużo kotów.

Tia Provost

You'd loose your mind trying to understand mine | @13o5

A photo posted by Tia Provost (@tiaprovost) on

Jeżeli jeszcze się zastanawiać jak wyglądać pięknie mimo że BMI wskazuje na nadwagę, to właśnie TAK:

Więcej o: