Nie tylko szminka - 5 rzeczy w kształcie penisa, które musisz mieć

Zawsze z uwagą śledzimy najnowsze trendy, więc nie umknęła nam narastająca popularność szminek w kształcie penisa. Uważamy jednak, że szykując się do sezonu letniego warto zadbać także o inne dodatki w pożądanym kształcie.

Penisoszminka

Odkąd napisali o nich na Buzzfeedzie peniso-szminki w wielu twarzowych odcieniach szturmują Instagram - ku zniesmaczeniu jednych (tfu, penis - świństwo!) i rozgoryczeniu innych (tfu, a prawdziwego to "się brzydzą"!). Wygląda na to, że trend się przyjął i narasta.

Dlatego uważamy, że nie warto poprzestawać na małej, dyskretnej szmineczce. Tego lata obnosimy się z penisami - choć znacie nas jako miłośniczki wagin!

Penisobidon

Latem kluczowa jest dbałość o odpowiednie nawilżenie. Dlatego nigdy nie wychodź z domu bez praktycznego penisobidonu. Totalny must have!

Penisoszczotka

Do dbałości o higienę jamy ustnej chyba nikogo nie trzeba przekonywać - wystarczy przejechać się zbiorkomem, by uwierzyć, że staranne mycie zębów to sprawa konieczna dla przetrwania ludzkości. Jeśli nudzi cię używanie zwykłej szczotki i dlatego chuchasz komuś w twarz nieświeżym oddechem - penisoszczotka jest dla ciebie. Proszę.

Penisociastko

Mieć ciastko czy zjeść ciastko? Ten dylemat prawdopodobnie pozostanie nierozwiązany do końca istnienia cywilizacji ludzkiej. Chwila zadumy przyda się nam wszystkim.

Penisopeleryna

Sezon letni bywa u nas kapryśny, a pogoda zmienna. Dlatego warto przygotować się na wypadek nagłej ulewy. W takim stroju żaden opad nie jest nam straszny!

Zmęczyły was peniski? Przypominamy o istnieniu "cipotortów". Nie ma za co.

Więcej o: