10 przystojnych powodów, dla których warto bliżej poznać crossfit

Crossfit stał się w ostatnich latach bardzo modny. Kiedy patrzymy na te zdjęcia, rozumiemy dlaczego. Moda na wysportowane ciała jest bardzo zdrowa!

Rich Froning

Trenuje crossfit od 2009 roku, jest wielokrotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie i najbardziej znanym jej przedstawicielem. Rich często przekonuje w wywiadach, że choć crossfit wydaje się katorżniczym treningiem, to w gruncie rzeczy każdy może go uprawiać. Jesteśmy za, o ile to oznacza więcej takich torsów w zasięgu wzroku.

Bartek Lipka

Żeby nie było, że tylko cudze chwalimy - najbardziej znany przedstawiciel crossfitu w Polsce też nie przyprawi nikogo o ból oczu. Choć już patrzenie na to, co Bartek robi na treningach może być bolesne.

Dan Bailey

Skakanie, bieganie, podnoszenie, dźwiganie, wyciskanie... Takie mięśnie uzyskuje się w strumieniach potu. Dan nie boi się, że będzie musiał zdjąć przepoconą koszulkę. Nas też to nie martwi.

Garret Fisher

Trenuje rozmaite dyscypliny sportu odkąd skończył 15 lat, ale to crossfit okazał się dlań najbardziej atrakcyjny. Atrakcyjność jest tu słowem kluczowym. Z ciekawostek: Garret potrafi zrobić sto przysiadów jednonożnych. I zawsze ma nienaganną fryzurę!

Khan Porter

W porównaniu z poprzednimi zawodnikami Khan stawia dopiero pierwsze kroki w tym sporcie. Ale są to kroki taneczne - nas porwał tą crossfitową choreografią do "Single Ladies" Beyonce. Czy jakakolwiek singielka się oprze?

Neal Maddox

Ma 38 lat i jest określany mianem "weterana" crossfitu - w tegorocznych mistrzostwach CrossFit Games był najstarszym uczestnikiem. Kiedy patrzymy, co potrafi, to natychmiast przypomina nam się, że zawsze najbardziej lubiłyśmy starszych panów, a nie jakichś szczeniaków.

Lukas Hogberg

25-latek ze Szwecji trenuje crossfit od 2011 roku i jak twierdzi, była to miłość od pierwszego treningu. Wcześniej trenował boks i MMA, ale to z crossfitem chce się związać na stałe i osiągnąć mistrzostwo. Będziemy kibicować.

Kenneth Leverich

Zachwycił nas nie tylko swoim drwaloseksualnym stylem oraz imponującą muskulaturą, ale też poczuciem humoru. Żarcik, który Kenneth odstawił na słynnej Muscle Beach w Santa Monica, gdzie zawstydzał lokalnych osiłków, podnosząc ciężary ucharakteryzowany na starszego pana, to czyste internetowe złoto.

Jason Khalipa

Uśmiechnięty i pogodny chłopak jest herosem nie tylko w sporcie. Równie dzielnie co o wyniki, walczy o zdrowie swojej chorej na białaczkę córki. Nas wzrusza.

Matthew Fraser

Znawcy crossfitu mówią, że najprawdopodobniej patrzymy na przyszłego mistrza tej dyscypliny. Możemy patrzeć bez znużenia.

Więcej o: