Foch w domu, foch w zagrodzie - tropimy fochy wszędzie!

Redakcyjna skrzynka pocztowa zapełnia się coraz ciekawszymi wiadomościami. Niezmordowanie tropicie fochy i foszki, dzielicie się nimi i my bardzo chcemy więcej. Namawiamy zatem do polowania!

Pierwsze trofea trafiły już do naszej skrzynki i było z czego wybierać. Ubolewamy mocno nad tym, iż nie mogłyśmy pojawić się na majowej premierze spektaklu "Strzelić Focha" , wystawianego w Poznaniu przez Studio Teatr Castingowy mplusm . Wiemy natomiast, że następne przedstawienie już w czerwcu, zatem namawiamy do pojawienia się na widowni. Kto wie, może i nam się uda. Fabuła nas przekonuje, a "bezy moczone w wodzie po ogórkach" jeszcze bardziej...

Studio - Teatr Castingowy mplusm

Kawałek dalej - w Bydgoszczy, focha nie sposób nawet ominąć, co udokumentowała dla nas miła czytelniczka Veronica. Dzięki!

fot. Veronica Novicka

Naszego Focha wytropił także uroczy Mikołaj Milcke , który właśnie wydał książkę "Chyba strzelę focha!" . To już druga powieść w dorobku Mikołaja, ale nie ma to, jak trafić w ręce specjalistek...

Jeżeli traficie na piękny i wypasiony okaz focha, nie zapomnijcie nam go wysłać! Piszcie zresztą i bez fochów, bo bardzo lubimy dostawiać listy: foch@agora.pl. Czekamy!

Więcej o: