Co ja paczę? - czyli co internet dostarczył w tym tygodniu [Część trzecia]

Krótkowłosa Beyonce, naga Lady Gaga w lesie, upadłe księżniczki Disney'a i dużo strasznie słodkich zwierzaków - w tym tygodniu internet był dla mnie wyjątkowo łaskawy.

Nie wiem, czy wiecie, ale w tym tygodniu amerykański internet oszalał za sprawą nowej fryzury Beyonce. Królowa Bee ścięła długie włosy (albo pozbyła się peruki...) i wrzuciła zdjęcie w krótkiej fryzurce na Instagram. Wywołało to lawinę komentarzy łącznie z reportażami w CNN! Nową fryzurę "lubi" już prawie 400 tysięcy osób (!) ale równie wielu opłakuje. Czego dowodem strona, na której umieszczono 25 gifów "ku czci" obciętych loków .

BeyonceBeyonce Beyonce

Absolutnie zachwyciła mnie strona z projektem artystycznym Diny Goldstein "Upadłe księżniczki" . Fotografka z Vancouver stworzyła portrety dinsejowskich księżnicznek w alternatywnej rzeczywistości, a raczej - po "żyli długo i szczęśliwie". W tych historiach Książę z bajki nie pomaga przy dzieciach a Kopciuszek zapija smutki.

Dina GoldsteinDina Goldstein Dina Goldstein Kolejnym projektem artystycznym, o którym w tym tygodniu było w sieci bardzo głośno, jest wspólne video Mariny Abramović z Lady Gagą. Piosenkarka, która wielokrotnie wspominała w wywiadach o fascynacji artystką, postanowiła pomóc w promocji jej autorskiej "metody", mającej zwiększać samoświadomość. Metoda polega głównie - wnioskując z video - na wydawaniu dziwnych dźwięków stojąc nago w lesie, na łące i w potoku.

 

Jak wszyscy wiemy, był to bardzo upalny tydzień. Każdy chłodził się jak mógł - zwierzaki także.

Ten kotek - siedząc po wąsy w wannie z wodą (i kto to wymyślił, że koty nie lubią wody!)...

 

Kocich amatorów kąpieli jest, jak się okazuje, znacznie więcej...

 

Sowy najwyraźniej wolą wiatraki elektryczne....

 

A pewnym małym szkockim terierkom coś się pokręciło i same zrobiły "żywy wiatraczek". No, chyba że to jest jakieś psie kółko graniaste.

 

Natomiast teraz, gdy upał zelżał, a wszyscy będą marudzić dla odmiany na chłód i deszcz, można ogrzać się kupując sobie taką oto przepiękną bluzę :

bluzabluza bluza

Szyk, splendor, podziw i zazdrość wszystkich - gratis!

I na koniec - strona fana Focha, czyli Youcanfoch.me ! Jak widać mamy w internecie bratnią duszę...

Więcej o: