Foch na YouTube - odpowiadamy na Wasze pytania!

Postanowiłyśmy wreszcie jakoś skanalizować rozpierającą nas energię - uruchamiamy fochowy kanał na YouTube! Oto premierowy filmik - zobaczcie, jak bardzo nie umiemy! Uprzejmie ostrzegamy, że oglądanie go na trzeźwo nie jest wskazane.

Zaczęło się od tego, że byłyśmy z Miss Olgu z wizytą w audycji "Ranne kakao" w Radiu Roxy i tak nam się spodobało wspólne gadanie, że postanowiłyśmy pójść krok dalej - na wizję. A ponieważ nikt (jeszcze) nie dał nam programu w porze największej oglądalności, to padł pomysł, by własnym sumptem robić filmiki na YT. Padł i niestety się utrzymał.

Przed Wami premierowy występ Miss Olgu , Dominiki i niżej podpisanej Rednacz. Za kamerą Agata . Gościnnie Miły Młody Człowiek (który o dziwo chce uczestniczyć w kolejnych nagraniach). Efekt jest... hmm, dość przewidywalny, biorąc pod uwagę, że kompletne z nas amatorki.

 

Wbrew pozorom - za tym wszystkim stoi pewna myśl i pomysł: chciałybyśmy w formie krótkich filmowych wrzutek odpowiadać na różne Wasze pytania i prośby. Pytanie: "Czy Rednacz zdoła powiedzieć choć jedno zdanie nie wybuchając kretyńskim śmiechem?" może być jednym z nich. Ale liczymy też na Waszą dociekliwość i kreatywność. Przyjmiemy także wszelkie sugestie co i jak robić lepiej i fajniej.

Zatem jeśli macie jakieś palące pytania, do którejkolwiek z Fochowych Redaktorek - śmiało, zadawajcie je w komentarzach. Postaramy się odpowiedzieć podczas najbliższej sesji nagraniowej już w ten czwartek. Nieobecne na nagraniu autorki także odpowiedzą - magia ekranu umożliwia takie sztuczki. Założy się rudą perukę i będzie Zielińska jak ta lala. Lala odczyta uprzednio przygotowaną odpowiedź z kartki, więc oszustwo będzie tylko częściowe. Aromat identyczny z naturalnym.

No i oczywiście: SUBSKRYBUJCIE! (bójcie się, bójcie, bo strach jest...)

Więcej o: