Co żenującego w duszy gra? Czas na wstydliwe wyznania muzyczne

W towarzystwie złorzeczycie na upadek polskiej muzyki, a w samotni auta, stojąc w korku, wyjecie z pełnym zaangażowaniem Ona tańczy dla mnie? Czasem w ucho lub w sentyment wpada piosnka, do której nucenia przyznać się nie chcemy. Tylko usta bezgłośnie wtórują, a nóżka pod stołem rytm wybija...

Jak już zauważyłam po kilku poprzednich tekstach bardzo dobrze robi Wam spowiedź na Fochu:) Zrzucacie z siebie ciężar żenujących czynności i zachowań, które uprawiacie. W grupie jest raźniej, bo okazuje się, że nie jesteście odosobnieni w swoich "wulgarnych" poczynaniach.

Dzisiaj dostaniecie rozgrzeszenie z muzyki. Jestem przekonana, że każdy z Was popełnia przestępstwa przeciwko dobremu gustowi muzycznemu. W zakamarkach duszy gra Wam kawał zła, które raz na pewien czas musicie z siebie wyrzucić. Oczywiście nigdy nie przyznacie się przed znajomymi, że tańczycie do tego numeru kręcąc loki, albo macie ciary na całych plecach.

 

Ogólnie ile ludzi tyle gustów ale podobno o gustach się nie dyskutuje. MUHAHAHHAHA, oczywiście, że się dyskutuje, bo co to za przyjemność w nie obgadywaniu innych?

Moja prośba jest taka, żebyśmy dobrze się zrozumieli. Jeżeli ktoś będzie uważał, że obciachowy kawałek, który Wam zaprezentuję jest według Was cudowny to nie obrażać się tylko wpisywać swoje obciachy. To jest właśnie piękne, że tak bardzo się od siebie różnimy. Oczywiście mnie możecie posłać do diabła, ale proszę sobie nawzajem nie dokuczać, chyba, że tak z miłością. Z miłością to możecie, ze złością to sioooo na serwis dla brzydkich ludzi.

Musicie wiedzieć, że ostro napracowałam nad zbiorem piosenek, które Wam zaprezentuję. Jak się okazało koleżanki z redakcji to się praktycznie niczego nie wstydzą. Takie nudziary z nich, nie wszystkie oczywiście, ale Rączka to już w ogóle. Ona wstydzi się tylko tego, że nie wygląda jak miss fitness. Natalia to w ogóle nic nie powiedziała, Ania Oka lubi wszystko. Monika nie słucha muzyki - niezła jest prawda? Na szczęście udało mi się coś wyciągnąć od Gosi, Kasi, Aleksandry, Agaty i Dominiki. Powiem Wam, że to i tak jest nic, przy utworach, które podawali moi znajomi. Niektórzy z nich przełamali w sobie bardzo dużo, żeby pod swoim nazwiskiem zaprezentować niektóre "miłości". Ja oczywiście też powiem szokującą prawdę na swój temat.

 

Ale ostatnie zdanie będzie należało do Was. Pamiętajcie, że macie lepiej, bo nie podajecie swoich nazwisk i nikt Was nie zna. Możecie wyspowiadać się ze wszystkich strasznych Waszym zdaniem numerów.

Nie wstawię tutaj wszystkich pięknych kawałków, ale pojawią się one na naszym kanale jak go zrobimy. Będziemy mieć sekcję żenuła i będzie się tam działo. Możecie liczyć na nowe A-ha, J.Lo, Stachurskiego, Taylor Swift, Budkę Suflera, Kasię Kowalską i wiele innych utworów muzycznych, do których moi znajomi wzdychają w ukryciu. Na co dzień w życiu się nie przyznają, że to lubią.

No to jedziemy:

OLGU

Później będzie już tylko gorzej (Budka Suflera też jest moja...)

 
 

KASIA

 

DOMI

 

GOSIA

 

AGATA

 

Wybory moich znajomych. Kocham ich bardzo, a za te wyznania jeszcze bardziej!

 
 
 
 
 
 
 
Więcej o: