Foch na YouTube: co to jest "wkurwodół" i skąd się biorą ludzie bez głów?

Jesienio-zima jest zła (hu-hu-ha). Ale nawet najgorsza aura nie jest tak zła jak ja, gdy się wkurwię. Dzisiejszy odcinek naszego poradnika z cyklu "jak żyć?" miał być zupełnie o czymś innym, ale wpadłam w tzw. wkurwodół i potoczyły się głowy...

Czasem tak mam, że z miłej i dobrej Rednacz zamieniam się w ziejącego żądzą mordu potwora, który drze mordę, obraża się i ma pretensje. O wszystko. Im brzydziej na dworze, tym gorzej ze mną. No i dopadło mnie podczas ostatniego nagrania foch-wideo... Nie było miło, wióry leciały, pierze się darło, głowy się turlały - czego dokumentalny zapis (uwaga! drastyczne sceny! wulgarne słownictwo!) znajdziecie w poniższym thrillerze pt. "Ludzie bez głów".

Ludzi o słabych nerwach uspokajam: nikt nie zginął - wszystkie redaktorki Focha przetrwały masakrę mechanicznym rednaczem. Jest nawet wzruszający happy-end, a sceny z ludźmi bez głów to tylko wysokobudżetowe efekty specjalne. Jeśli chcecie, aby ten stan się utrzymał (redaktorki żywe i z głowami, wypasione efekty CGI i 3D), to lepiej subskrybujcie nasz kanał !

 

Jako dodatek specjalny oraz rekompensatę za straty moralne sugeruję to, co na zdjęciu. Po więcej zaś odsyłam na naszego redakcyjnego Instagrama , na którym znajdziecie wiele zakulisowych scen z życia smoków i redakcji. Wasze zdrowie!

Wkurwodół nadciąga Wkurwodół nadciąga  Wkurwodół nadciąga Wkurwodół nadciąga

Więcej o: