Foch na YouTube: co nas motywuje? (Bardzo poważne wideo, żadnych wygłupów)

Coraz wyższy poziom efektów specjalnych, coraz większa zawartość merytoryczna (sic!) - to wszystko produkcje Focha zawdzięczają świetnej motywacji wewnątrz Redakcji!

A ponieważ jesteśmy fajne, podzielimy się z Wami wiedzą w temacie: jak się skutecznie motywować. Rednacz, Miss Olgu, Dominika i ja ( debiutowałam piskiem , a dziś nawet kilka zdań powiem!) wyjawiamy, z czego wynika nasza niezwykła skuteczność w działaniu i umiejętność robienia wszystkiego zgodnie z planem, a nawet z wyprzedzeniem. Jak to robimy, że codziennie półtorej godziny ćwiczymy na siłce, gotujemy obiady z warzyw i mięs przywiezionych z ekologicznych bazarów, nigdy nie łapiemy doła ( materiał o wkurwodole to taka prowokacja ) i uśmiechamy się do ludzi, nawet tych nieżyczliwych. (Wiecie jakie dziś dziwne święto, hę?).

Wszystkich, którzy ciepłymi słowami komentują redakcyjne (sporadyczne, stanowczo za rzadkie!) spotkania przy alkoholu, pozdrawiamy ciepło i zwracamy uwagę, że ani razu nie został on wspomniany w tej świetnej produkcji. Bo dobry operator wie, kiedy wyłączyć kamerę i nie trzeba go do tego specjalnie motywować!

Oczywiście do nagrania zmotywowała nas Rednacz. I zrobiła to świetnie: siadaj, nie ociągaj się i powiedz cokolwiek, najwyżej się wytnie! Efekty (specjalne) - poniżej. Proszę oglądać na siedząco.

I subskrybujcie nasz kanał, koniecznie!

 
Więcej o: