Nasze piękne życzenia mikołajkowe (i Życzenie Śmierci)

Mikołajki, Święta - słodko i coraz słodziej. Żeby nie było mdło, w nasze (najszczersze i najmilsze!) życzenia wplotłyśmy nieco ostrzejszych elementów. Co będę pisać - zobaczcie!

Żeby wprowadzić mnie w odpowiedni nastrój Agata w rogach renifera na głowie stepuje koło mojego biurka (tego nie ma na wideo, jednak tak naprawdę NIE CHCEMY Was zabić). Rano na biurku znalazłam zaś łapówkę, to jest paczuszkę, pozostawioną przez jakiegoś niezwykle przewidującego (w prognozie wichry i burze) Mikołaja.

Jak przekupić rednacza

Więc możliwe, że dziś nikomu nie wypruję flaków i łagodnie podzwaniając dzwoneczkami (też mam te rogi na głowie) będę uśmiechać się łagodnie i wystudiowanym gestem pozdrawiać tłumy z mej karocy (dopóki nie spadnie na nią drzewo zwalone przez Ksawerego. Tego zabójczego orkana). A wracając do kwestii zasadniczej: życzymy Wam dużo zdrowia (może zostać lekko nadszarpnięte przez nasza najnowsza superprodukcję) i śmiechu. Sezon świąteczny (i łowiecki) czas zacząć!

Proszę nie strzelać (do posłańca)

Dobrze: kończę (Agata uspokaja przerażoną Gosię: Nie bój się, jak skończy pisać, to znów będzie łagodna jak zawsze. ) Oglądajcie!

 

W prezencie mikołajkowym możecie grzecznie zasubskrybować nasz kanał !

Więcej o: