Subiektywne podsumowanie - 2013 w memach i na Instagramach gwiazd (DUŻO ZDJĘĆ)

Tytuł chyba mówi wszystko: zapraszam na podsumowanie najbardziej komentowanych zdjęć z internetu, Instagramów gwiazd, najpopularniejszych memów, video i internetowych trendów mijającego roku.

KRÓTKIE WŁOSY BEYONCE

Wywołały panikę wśród fanów Bee w sierpniu i szybko poszły w zapomnienie za sprawą doczepek i peruk.

BeyonceBeyonce Beyonce Bee "na chłopaka"

I NIEKORZYSTNE ZDJĘCIA BEYONCE

Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście, dlatego  powszechną radość i wybuch internetowej kreatywności wywołały inne, takie troszkę mniej korzystne zdjęcia królowej.

HulkonceHulkonce Hulkonce Hulkonce

TATUAŻ MILEY CYRUS

Ani pierwszy, ani wyjątkowo ładny, ale za to głupi i w nietypowym miejscu - na podeszwach stóp. Miley w ten sposób na zawsze chciała upamiętnić trafienie na okładkę magazynu Rolling Stone .

HulkonceInstagram Miley Cyrus Instagram Miley Cyrus

W tym roku Miley bez dwóch zdań zdominowała sieć. Najwięcej "fejmu w internetach" zapewnił jej występ na VMA oraz teledysk do piosenki "Wrecking Ball" i jego liczne parodie, w tym dwie najpopularniejsze:

Keybord Cat Wrecking Ball

 

i wersja Chatroulette z tym śmiesznym panem z brodą

 

RIHANNA W MECZECIE W DUBAJU

Pozująca jak do sesji Vogue. Opis jednego ze zdjęć, w odniesieniu do widocznej w tle muzułmanki "bitch stole my look" czyli, w wolnym tłumaczeniu, "dziwka ukradła mi stylówkę" . Nic dziwnego (i dobrze!), że Riri została w meczetu wyproszona.

Zła dziewczyna Riri/ Instagram RihannyZła dziewczyna Riri/ Instagram Rihanny Zła dziewczyna Riri/ Instagram Rihanny Zła dziewczyna Riri/ Instagram Rihanny

I RIHANNA W WANNIE, RIHANNA W HOTELACH RIHANNA W LODÓWCE...

Zadusić się można z nadmiaru RihannyZadusić się można z nadmiaru Rihanny Zadusić się można z nadmiaru Rihanny Zadusić się można z nadmiaru Rihanny

Gdyż powiedzieć trzeba, że Rihanna jest niekwestionowaną królową Instagramowego ekshibizjonizmu , choć konkurencja jest wielka.

POCIĄŻOWA KIM KARDASHIAN

Autoportret od pupy stronyAutoportret od pupy strony Autoportret od pupy strony Autoportret od pupy strony

Ponoć bez pomocy chirurgów, jedynie ćwiczeniami i dietą odzyskała swoją przedciążową figurę. Kto by się nie chciał pochwalić?

NICKY MINAJ PRZEBRANA ZA...

Wszystko może zostać wykorzystane przeciwko tobieWszystko może zostać wykorzystane przeciwko tobie Wszystko może zostać wykorzystane przeciwko tobie Wszystko może zostać wykorzystane przeciwko tobie

No właśnie, za co lub kogo? W życiu nie zgadniecie. Za policjantkę. Ma prawo milczeć ale wolała nie skorzystać.

ŁADNE DZIEWCZYNY ROBIĄCE GŁUPIE MINY

Ot, taki trend w "fotografii artystycznej".

O którym nie miałam pojęcia robiąc poniższe zdjęcie, więc ha! człowiek nawet nie wie, że wpisuje się w nurt.

foch.plfoch.pl fot. Natalia Sosin red. Sosin wpisuje się w nurt

Choć powiedzmy sobie szczerze, do mistrzostwa mi daleko.

WOW! PIESEŁ!

Foch! Wow! Uszanowanko!Foch! Wow! Uszanowanko! Foch! Wow! Uszanowanko! Foch! Wow! Uszanowanko!

Czyli Doge. Tak, tak, jak większość popularnych memów w polskim internecie jest kopią czegoś co wymyślili w Stanach Zjednoczonych. Pieseł w tym roku podbił internet. Wow! Uszanowanko!

HARLEM SHAKE

Coś co nie powinno nigdy ujrzeć światła dnia, no ale co zrobić...

 

I wiele, wiele, wiele innych, o których nie napisałam. Na przykład o  selfies, których temat moim zdaniem wyczerpał artykuł red.nacz. Cóż, o wszystkim napisać się nie da, internet jest wielki a ja taka malutka, poza tym dostalibyście zwyrodnienia stawów od przewijania strony. Zapraszam do dzielenia się swoimi typami w komentarzach.

Więcej o: