Wesoło życzymy Wam Wesołych Świąt, a zwierzęta przemawiają ludzkim głosem

Kochane Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy! Foch wesołych świąt Wam życzy. I nie bójcie się: to jedyny rymowany element. Teraz będzie po naszemu (plus gościnna wkładka mięsna i zwierzęta mówiące ludzkim głosem).

Najmilsi (Umiłowani nawet)!

Składanie życzeń, jak wiecie,  nie jest naszą najmocniejszą stroną , ale bardzo się starałyśmy. Byłam gotowa w razie potrzeby zakneblować Dominikę przy pomocy kaszanki, ale na szczęście nie było to konieczne. Choć w sumie żałuję, że nie zakneblowałam ich wszystkich: Domi, Gosi i stojącej za kamerą Agaty, bo ile razy próbowałam powiedzieć coś miłego, serdecznego i z sensem, to mnie zagłuszały, rozpraszały i psuły efekt. Wykorzystam więc fakt, że mam władzę i wyrażę na piśmie to, czego nie udało się paszczą.

Bardzo lubimy naszych Czytelników i jesteśmy dumne i szczęśliwe, że udało nam się tu na Fochu osiągnąć rzadką w internetach rzecz: przełamać barierę anonimowości. Wy znacie nas (jak zły szeląg już chyba), a my dzięki komentarzom, w których piszecie o sobie, coraz lepiej poznajemy Was. Mamy do Was emocjonalny stosunek, nie jesteście dla nas obojętną masą. Zawsze jesteśmy ciekawe które z Was i w jaki sposób skomentuje nasze teksty, pojawiacie się w naszych redakcyjnych rozmowach - jesteście trochę jak znajomi z innego miasta, których rzadko widuje się na żywo. Ale to nie przeszkadza żywić ciepłych uczuć.

Dlatego nasze życzenia są bezpośrednie: miejcie się jak najlepiej, spędźcie spokojne Święta, zaglądajcie do nas. Myślimy o Was naprawdę ciepło. Subskrybujcie nasz kanał .

P.S. Warto wytrwać do końca filmu - zwierzęta przemówią ludzkim głosem. Pozdrawiamy naszych przesympatycznych kolegów z Chrum.com :)

 
Więcej o: