Salony erotyczne - nowa jakość na polskim rynku

Możliwe, że ten tekst powinna napisać Linda. Ale to ja go sobie wymyśliłam, więc spróbuję go pociągnąć, chociaż mam mieszane uczucia czy mi się uda. To Wy ocenicie i jak będzie źle, to wiadomo, że mi to wygarniecie.

Chciałabym, żebyśmy porozmawiali dziś o sex shopach. Jesteśmy dorośli, wiemy, że seks nie służy tylko prokreacji i wiemy, że można z niego czerpać dużo przyjemności.

Dla mnie osobiście nazwa SEX SHOP kojarzy się z zeszłą epoką, gdzie były zamalowane witryny sklepowe, a w wejściu wisiała gruba kotara i wszystko było jakieś takie tanie i obskurne. Nie widziałam tam nic, co miałoby sprawiać przyjemność. Miałam wrażenie, że wchodzę do brzydkiego świata, gdzie nie ma miejsca na przyjemność, ale jest za to sporo na obciach. Nie chodziło o to, że wstydzę się kupować gadżety erotyczne, ale o to, że same sklepy były odrażające. Towar na półkach był zakurzony, obsługa sklepu miała na twarzy wymalowane znudzenie i znużenie, a w tle słychać było odgłosy z filmów pornograficznych. No, nie były to sklepy, w których chciało się przebywać. Na szczęście ich epoka już minęła.

zdjęcie z www.intymnosc.plzdjęcie z www.intymnosc.pl zdjęcie z www.intymnosc.pl zdjęcie z www.intymnosc.pl

Teraz mamy sklepy , drogerie i salony erotyczne . Niby to samo, ale jednak inaczej. Przede wszystkim zmieniła się obsługa oraz wystrój i to zdecydowanie na plus. Wchodząc do salonu erotycznego nie mam już poczucia obciachu. Na półkach mamy ładnie wyeksponowany towar, który umówmy się - też jest teraz niczego sobie. Wibratory są w różnych kolorach , a swoim wyglądem bardziej przypominają futurystyczne rzeźby, niż odlew męskiego członka. Oczywiście te klasyczne wzory również są dostępne, ale z tego, czego się dowiedziałam, nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Klienci zdecydowanie wolą wydać więcej pieniędzy na erotyczne gadżety, które są ładne, a co najważniejsze - są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Materiały użyte do wykonania tych wibratorów nie zawierają szkodliwych substancji - ftalanów, dzięki czemu mogą używać ich osoby o bardzo wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień. Ważna jest też sama budowa urządzenia. Nowoczesne wibratory mają ergonomiczne kształty i są zaprojektowane tak, żeby dotrzeć i pobudzić najwrażliwsze miejsca na mapie ludzkiego ciała. Większość nowoczesnych wibratorów posiada kilka stopni stymulacji, od delikatnych drgań do intensywnych pulsacji. Taka budowa urządzenia gwarantuje po prostu niezapomniane doznania.

Zobacz wideo

Nie chciałabym skupiać się na samym asortymencie salonów, bo myślę, że tutaj prawie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Podkreślam - prawie każdy, bo nie wiem wszystkiego o wszystkich i możliwe, że są osoby, które po wejściu do takiego salonu nie znajdą nic ciekawego dla siebie i wyjdą po prostu rozczarowane. Moi drodzy, jeżeli mieliście taką właśnie sytuację, to z chęcią dowiedziałabym się, czego oczekiwaliście po sklepie.

Wracając jednak do tego, co mi się podoba w obecnych salonach erotycznych: fakt, że ich właściciele coraz częściej zaczynają profilować swój towar. Możemy udać się do sklepu dla osób homoseksualnych, do sklepu skierowanego dla par hetero , lub takiego, który skierowany jest głównie do kobiet . Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat sklepów profilowanych, ale wiem, że takie już istnieją i cieszą się coraz większą popularnością.

zdjęcie z www.sexshop.com.plzdjęcie z www.sexshop.com.pl zdjęcie z www.sexshop.com.pl zdjęcie z www.sexshop.com.pl

Kolejny temat, to internetowe salony erotyczne . Uważam, że to jest naprawdę świetna sprawa. Możemy sobie spokojnie w domu przejrzeć towar, jaki jest dostępny w danym sklepie, możemy poczytać opinie klientów, możemy również skontaktować się z konsultantem i podpytać go o różne rzeczy. Towar zakupiony w internetowym salonie erotycznym zawsze jest zapakowany w taki sposób, żeby nie wzbudzać sensacji na poczcie lub u kuriera. Mamy gwarancję pełnej dyskrecji. Myślę, że właśnie dyskrecja, którą oferują te salony powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na robienie w nich zakupów. Po pierwsze, nie muszę ruszać się z domu i jechać do sklepu, po drugie NIKT mnie nie będzie widział i nie będzie wiedział, co kupuję - myślę, że to jest kluczowa kwestia. Kolejna sprawa jest taka, że część osób nie ma nawet fizycznej możliwości udania się do stacjonarnego salonu, a internet gwarantuje im możliwość zakupu upragnionych gadżetów. To jest właśnie ekstra. Internetowe salony erotyczne pozwoliły społeczeństwu bardziej otworzyć się na eksperymenty w alkowie! Dyskrecja, którą nam gwarantują pozwala na przełamanie wewnętrznej bariery, jeżeli taką posiadamy.

 

Oczywiście nie każdy korzysta i skorzysta z salonów erotycznych. Każdy z nas ma swoje potrzeby i dlatego tak pięknie się od siebie różnimy. Najważniejsze to być w zgodzie z samym sobą. Jeżeli sklepy erotyczne nas zawstydzają, bądź nie interesują, to po prostu tam nie zaglądajmy i po kłopocie.

P.S. Tutaj znajdziecie Państwo krótki tekst o targach erotycznych, które odbyły się w Las Vegas

Więcej o: