Róż głową - zapraszamy na nasze nowiutkie FochForum

Kasia pisała ostatnio, jak bardzo cenimy sobie komunikację z Naszymi Czytelnikami. Z radością donoszę, że będzie jeszcze fajniej, ciekawiej i przyjemniej.

A stanie się tak, gdyż dziś oddajemy w Wasze ręce nasz nowy kawałek internetowego świata - Forum Foch!

Nasze nowe i BARDZO różowe Forum!

Komentarze pod naszymi tekstami często przeradzają się w dyskusje o dziesiątkach innych rzeczy niż temat podrzucony przez autorkę. Często chcecie poruszać nowe kwestie, po prostu pogadać lub wzniecić ognistą dyskusję. Od dziś dużo zależy od Was. Na nowym Forum znajdziecie kilka kategorii, ale pewnie na tym się nie skończy - czekamy bowiem na Wasze propozycje i pomysły. Na razie własnymi łapkami założyłyśmy kilka wątków i oczywiście serdecznie zapraszamy na pogawędki.

Od razu poproszę o wybaczenie, jeśli w funkcjonowaniu Fochowego Forum odkryjecie jakieś błędy. Bardzo dbamy o nasze nowe dziecko, ale może okazać się jeszcze nieco kapryśne. Liczymy, że napiszecie nam, co Wam przeszkadza, co być może jest niewygodne. Postaramy się wszystko błyskawicznie poprawić. Prosimy zwłaszcza o zwrócenie uwagi na to, jak nasze forum działa na urządzeniach mobilnych, bo cały czas pracujemy nad różnymi usprawnieniami. Dobrą wiadomością na pewno jest to, że we wpisach można dodawać zdjęcia.

Ponieważ forum ma być ciepłą i przyjemną przestrzenią, wprowadziłyśmy pewną nowość - nie można wypowiadać się jako gość, strona wymaga logowania. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z używanych przez Was nicków mogą być zajęte, proponujemy więc posłużenie się fochem: dodawajcie "foch" przed lub po swoim nicku. To może niektórym ułatwić sprawę.

Jak już wspomniałam, nasze autorki założyły kilka wątków i chętnie tam z Wami porozmawiają, ale naprawdę niecierpliwie czekamy na Wasze!

Aleksandra zaprasza na pogawędkę o Dziewczynach , Dominika proponuje wymianę poglądów na temat komiksów , a ja zachęcam (oczywiście!) do snucia teorii dotyczących Detektywa .

Możecie także doradzić Ani, jak zorganizować porządny babski wieczór lub pomóc Kasi rozwiać wątpliwości dotyczące pewnych uprzejmości z życia dam i kawalerów ...

O strachu przed efektami zabiegów upiększających można pogadać z Moniką, a Natalia chciałaby wiedzieć więcej o Waszych sportowych fascynacjach i stylu ubierania się .

Ponieważ nie błyszczymy specjalnie w kwestii tematów kulinarnych, a nasz honor ratuje zwykle jedynie Dominika, mamy nadzieję to zmienić, jeżeli tylko pomożecie nam znaleźć fajne przepisy dla kulinarnych pierdół . Pogadamy też z chęcią o perfekcyjnej organizacji wyjazdu z dziećmi i bardzo, bardzo złych urlopach (niekoniecznie z dziećmi).

Wszelkie uwagi przyjmiemy z radością (i zapewne pokorą) w komentarzach i, rzecz jasna, na forum . Wkrótce przedstawimy także moderatorów, wybranych spośród wiernych komentatorów. Będą oni dbać o porządek na naszym forum, gdyż bardzo zależy nam zarówno na Waszym komforcie psychicznym, jak i na jakości naszych dyskusji.

Czy chciałabym jeszcze coś dodać? Oczywiście - zdjęcie świnki w kaloszkach. Bo tak.

Więcej o: