FochWideo: Najbardziej wkurzające teksty facetów

Obiecałyśmy, że po współpracy z Quentinem będziemy się wznosić, aż wzlecimy ponad poziomy i... zaczniemy ustawiać wszystkich do pionu. Zaczniemy od facetów, bo to dla nas chleb powszedni przecież.

Tych wszystkich, którzy zechcą nam wylać na głowę wiadro pomyj i jadowitych uwag, że swoich przywar nie widzimy - uspokajamy. Widzimy, ale ponieważ jest ich więcej (sic!) i są bardziej złożone, musimy solidnie wyselekcjonować te najpiękniejsze. Obiecujemy, że już niebawem zaprezentujemy wkurzające teksty, które same serwujemy naszym partnerom. Z niewinną miną. Bo przecież nie wiemy, że są takie wkurzające.

Ale dziś skupiamy się na naszych wspaniałych mężczyznach, którzy konsekwentnie, jako istoty konsekwentne z natury, wypowiadają szereg zdań, które doprowadzają nas do wrzenia. Zakładamy, że żadnej kobiecie nie potrzeba didaskaliów, ale liczymy, że nasza produkcja zyska wymiar edukacyjny i wytłumaczy niektórym panom DLACZEGO czasem wybuchamy, po ich, z pozoru przecież miłej, wypowiedzi.

Zobacz wideo

Cudowna kanciapa redakcji Polygamii i Techno była nam nie tylko miejscem do nagrań, ale i inspiracją. Fantazyjny nieład, który panuje w tym pomieszczeniu posłużył nam za scenografię kluczowych ujęć. Scenografię samoistną, doskonałą. Dziękujemy Chłopaki! Jesteście wspaniali! W końcu to dzięki Waszym, dodajmy: zupełnie naturalnym frazom, udało się stworzyć do małe dzieło sztuki.

Aaaa i subskrybujcie nasz kanał !

Więcej o: