FochWideo: najbardziej wkurzające teksty kobiet

Produkcja o męskich tekstach, które podnoszą kobiece ciśnienie, przyniosła nam sławę, chwałę i uznanie w środowisku (zwłaszcza kobiet). Dziś prezentujemy długo wyczekiwaną produkcję sci-fi. Bo przecież to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... Że niby my, kobiety, mówimy coś, co może irytować?

No dobra, nie jesteśmy święte. Zdarza nam się (bardzo rzadko, raz na dekadę, no może ze dwa razy) wypowiedzieć zdanie, które doprowadza naszych cudownych, wyrozumiałych mężczyzn na skraj spokoju. Ale to wszystko ma swoje uzasadnienie.

Życie z ideałem byłoby nieciekawe. Przecież gdybyśmy zawsze wspaniale wyglądały, miały zawsze pachnące i puszyste włosy, sprzątały nasze domki z miotełką w kolorach tęczy w dłoni i piosenką o szczęśliwiej miłości na ustach, czekały z gorącym obiadem i podawały mężom kapcie i gazetę - byłybyśmy zwyczajnie nudne. Stąd te sporadyczne, bardzo rzadkie wypowiedzi, które wplatamy w naszą wspólną, błogą egzystencję, by Wam, panowie, trochę podnieść ciśnienie. To też w trosce o Wasze zdrowie. Stymulujące dla organizmu. Jak przebieżka po parku lub wycisk na siłce.

Takie jesteśmy kochające! A ponieważ robimy to tak okazjonalnie, potrzebowałyśmy więcej czasu, by przygotować ten materiał. O męskich wkurzających tekstach poszło szybko - przecież panowie dostarczają nam materiału tak naturalnie... Zestawienie kobiecych tekstów, które wkurzają mężczyzn wymagało dłuższych badań.

Ale oto jest! Przy wspaniałym, gwiazdorskim udziale naszych WSPANIAŁYCH chłopców z sąsiednich biurek! Dziękujemy! (Wypowiedziane, oczywiście, właściwym tonem).

Zobacz wideo
Więcej o: