Seks w małym mieście - cykl wideo od dziewczyn z Femmera.com

We współpracy z bardzo fajnymi dziewczynami z portalu dla dorosłych (kobiet!) Femmera.com będziemy prezentować Wam inspirujące filmy o tym, co Prawdziwi Polacy (tutaj uzasadniony jest wyrażony wielką literą szacunek) myślą o seksie. I jak często. Oraz w jakiej pozycji.

Co to za cholera, ta Femmera ?

Jesteśmy pierwszym na świecie portalem społecznościowym dla "dorosłych" kobiet. Femmera.com ma otwierać na przyjemność i wspierać w odkrywaniu własnej seksualności. Można w niej znaleźć, a co ważniejsze zamieszczać zdjęcia, teksty lub filmy stworzone własnoręcznie lub linkowane z internetu, a więc to głównie użytkowniczki decydują o tym co u nas się znajduje.

Mówi nam Dorota Konarska, założycielka portalu. Jej siostra Dellfina Dellert dodaje jeszcze:

Uważamy, że seks jest normalną, naturalną i integralną częścią naszego życia. Nie ma się czego wstydzić ani czego unikać. Niestety kobietom nie wolno w takim samym stopniu jak mężczyznom eksplorować i wyrażać swojej seksualności. My chcemy to zmienić. Razem z naszymi partnerami i kobietami. W grupie siła.

Z takim nastawieniem dziewczyny wyruszyły z kamerą w Polskę. Ale nie do metropolii, tylko do małych miast. I tam, posługując się swoim niewymuszonym wdziękiem, namawiają przechodniów do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat seksu. Pytania są proste: "Co to jest edukacja seksualna?" , "Czy masz fantazje erotyczne?" , natomiast odpowiedzi zaskakują: szczerością, wcale nie taką ciasnotą horyzontów, jaką zwykliśmy kojarzyć z małomiasteczkową mentalnością (jak niesprawiedliwie!), całkiem ciekawymi spostrzeżeniami. Elementy humorystyczne też są - ja bawiłam się lepiej niż na tym innym serialu o seksie, tym z większego miasteczka.

Dziewczyny opowiedziały też trochę o kulisach produkcji:

Pierwsze dwa odcinki programu były super trudne, głównie ze względu na mrozy. Niestety małe miasteczka nie mają ani tłumów na ulicach, ani dużych centrów handlowych, w których można byłoby przytulnie kręcić. Pozostaje więc gorąca herbata w przerwach i grube wełniane skarpety. Całe szczęście z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz cieplej i coraz widniej. Idzie wiosna! Na pytania odpowiada mniej więcej jedna na 10-15 osób, połowa z nich, jak tylko dowiaduje się, że chodzi o seks od razu ucieka. Ale wytrwałość i urok osobisty się opłacają.

No dobrze, nie ma co ględzić dłużej - oglądajcie. Jak przystało na porządnego pilota serii dzisiaj wyemitujemy dwa odcinki. Kolejne w drodze!

Zobacz wideo
Zobacz wideo

Na koniec kilka słów o dziewczynach z Femmera.com:

Dellfina Dellert to niespełniona aktorka i niezła artystka. Najważniejsze są dla niej sztuka miłości i miłość do sztuki. W zamierzchłej przeszłości była gimnastyczką. (W tym roku chce znowu zrobić szpagat). Szczęśliwa posiadaczka Frankiego, który nie jest zwykłym psem. Nie interesuje ją polityka i nie inspirują kwiatki. Wszystko kojarzy jej się z seksem, więc też nim się zajmuje. Ma czarny pas w fochu.

Dorota Konarska to pracoholiczka i kotoholiczka. Należy do dużego rudzielca. Matka dwójki dorosłych już dzieci. Uzależniona od internetu, dobrej muzyki i białego wina. Marzy o czarnym pasie w cierpliwości i kochanku idealnym.

W realizacji projektu pomogła dziewczynom Lena Topyla-Borzowa, bez której wsparcia nie byłoby tak łatwo. Lena jest stuprocentową mamą, wyrabiającą 400% normy.

Dziewczyny z Femmera.com

Więcej o: