FochWideo: właściwe odpowiedzi na trudne pytania

Podczas prac nad superprodukcją o wkurzających tekstach kobiet, wyszło na jaw, że panów irytują pytania, które stawiają panie - pytania, na które odpowiedź jest trudna, a udzielenie niewłaściwej nieuchronne kończy się fochem.

Obiecałyśmy, że wrócimy do tematu trudnych pytań. No to wracamy. Ale nie ma lekko. Nie powiemy Wam, które są właściwe, musicie sami wybrać. Głosować można, prawdopodobnie popatrzymy na Wasze typy, może nawet wyciągniemy jakiś wniosek. Choć jeden. (Uwierzyliście? Serio?).

Prezentujemy cztery archetypy mężczyzn, postępujący według pewnych schematów działania:

A. Jestem szczery, o co ci chodzi?

B. Powiem wszystko, co chcesz usłyszeć!

C. Staram się zadowolić kobietę, ale nie dać się podporządkować (dostaję czasem po uszach).

D. Wiem, co jest dobre dla mojej kobiety i mam spokój!

Oczywiście nasi koledzy z Polygamii i Technologii są cudowni, wcale nie mają chamskich zapędów i zawsze wiedzą, jak właściwie odpowiedzieć na pytania. Mieli wręcz sporo problemów, by wcielać się w złe role. Zrobili to jednak dla nas i dla Was, bo cel edukacyjny, który przyświeca naszej kooperacji jest dla nich nadrzędny. Uczcie się zatem, jak nie odpowiadać, a jak sobie radzić. I podrzucajcie nam inspiracje - co Was drażni, denerwuje, jakie damsko-męskie potyczki wymagają FochInstrukcji. Zmierzymy się z tym!

Wielkie podziękowania dla 6win.pl , które uraczyło nas argumentem mądrym.

Zobacz wideo

Subskrybujcie nas , Panie i Panowie. To nie koniec, to początek!

Więcej o: