Co Słonko Widziało: nie widziało nic, bo ma miękkie oczy. Witajcie w Krainie Grzybów

Jestem Agatka, mam miękkie oczy i uśmiechałam się, ale jestem już po, bo Małgosia niedługo. Gdyż mama mi powiedziała, że nie wie, jak jabłko. A czy apfel czy teufel, to już naprawdę wszystko jedno, bo będę zabrana.

Nie, nie zwariowałam. Choć tak naprawdę - wcale nie jestem pewna. Co więcej, jeśli już jestem szalona, a nie tylko błędna, to za chwilę będzie nas więcej. Już za chwilę znajdziecie się w miejscu, z którego trudno jest powrócić. Dostaniecie dziś bilet w jedną stronę do Krainy Grzybów.

Portal prowadzący do tego niezwykłego miejsca otworzył się 23 grudnia zeszłego roku, gdy na YouTube pojawił się kanał Kraina Grzybów TV , a na nim pierwszy odcinek cyku, który gwałci mózg. Na szczęście trafiłam na to cudo dopiero w ciągu ostatnich kilku dni, dzięki czemu nie musiałam długo czekać na kolejny odcinek Poradnika Uśmiechu .

Za chwilę zrozumiecie, dlaczego tym razem nie będę się rozpisywała. Najzwyczajniej na świecie, nie da się tego tworu zrecenzować, nie da się go opisać (choć niektórzy próbują), ale o tym może za chwilę. Obejrzyjcie zatem dwa odcinki programu, którego chyba nie zdołacie zapomnieć.

Odcinek pierwszy: Agatka dowiaduje się w jaki sposób jabłko, pomaga jej wiewiórka Małgosia, która również. Mama Agatki chociaż nie ma pojęcia.

 

Żyjecie? Zakładam, że nie jesteście pewni. Skoro tak, to może czas podać wylosowane liczby, kretynko. I oglądać dalej.

Odcinek drugi: Agatka się z wiewiórką Małgosią, gdy ta chce z papieru. Na szczęście krowa. Mamę Agatki dręczą w zastanej sytuacji. Agatka powraca do.

 

Zdaję sobie sprawę, że zastanawiacie się, kto i czego dorzucił Wam dziś do posiłku. Jeżeli próbujecie sobie cokolwiek zracjonalizować - możecie zajrzeć do serwisu Paranormalne.pl , gdzie ludzie niesieni obłędem usiłują wyjaśnić sobie i światu, co widzieli i dlaczego to jest z papieru. Teorie nie są tak liczne, jak mogłoby się wydawać. Może dorzucicie swoją?

Warto zajrzeć też na fanpage Krainy Grzybów na Facebooku . Co prawda nie przyniesie Wam on żadnych odpowiedzi, ale zapewni poczucie wspólnoty. I (miejmy nadzieję) kolejny odcinek. To tańsze niż alkohol i narkotyki, a efekty niesamowite. Polecam oglądanie przed snem.

Czuję się taka wyczerpana i nic nie daje mi już radości. To kiedy przyjdzie pan z Krainy Grzybów? Bo nic nie brałam, poza prysznicem, ale odłożyłam na miejsce, bo z papieru. Jedz jabłko, zanim będziesz zasmarkany i w skarpetach.

Dobranoc. Tu są takie kołysanki bardziej na po i ponieważ.

 
 
Więcej o: