FochWideo: parszywa 13 - typologia focha

Foch fochowi nierówny. Niektóre fochy są spektakularne, inne niemal niezauważalne. O niektórych dowiadujemy się już po fakcie, inne zaskakują nas intensywnością i nieodwracalnymi skutkami. Warto wiedzieć o fochach więcej. Postanowiłyśmy Wam pomóc!

Wam, czyli przede wszystkim mężczyznom, bo każda kobieta zna pewnie jeszcze wiele innych fochów, potrafi je nazwać, rozrysować, zaklasyfikować. Gorzej z instrukcją rozbrajania...

Sprawa z męskim fochem też jest trudna: bardzo łatwo wziąć za focha to, co fochem wcale nie jest. Bywa, że mężczyzna się zasępi, przez kilka dni prezentuje wyjątkowo kamienną twarz, jest małomówny, odzywa się tylko zapytany, a i wtedy monosylabami. Może to oznaczać, że czymś go uraziłyśmy. Ale to sporadyczne przypadki. Na ogół znaczy to tylko tyle, że kilka dni temu usłyszał, że coś mu stuka w silniku albo w zeszły wtorek na koszu Stefan go boleśnie kopnął w piszczel i boli już kolejny dzień.

W ramach naszej akcji edukacyjnej - po właściwych odpowiedziach na trudne pytania , po wskazówkach co wkurzającego mówią kobiety , a co mężczyźni , a także po serii trudnych scenek przedstawiających wstrząsające kobiece myśli - dziś nadszedł czas na zmierzenie się z fochem.

Chcemy, by żyło się nam przyjemniej. Oczywiście żyć bez focha nie sposób, ale jeśli przynajmniej potrafimy rozpoznać, z czym się przychodzi mierzyć - już może być prościej. Liczymy, że nasze wideo pozwoli Wam oswoić fochy. Wiadomo - nazwane zwierzę jawi się jako bardziej przyjazne.

Zobacz wideo

Nie strzelajcie focha, subskrybujcie nasz kanał !

Więcej o: