Klub Książki Focha - wybieramy książkę na kwiecień!

Zrelaksowaliście się, zwiedzając w marcu "Długą Ziemię", a teraz czeka Was wysiłek - przyszedł czas na kolejny trudny wybór. Przed wami pięć książek. Która zasłuży na tytuł Miss Kwietnia?

Ponieważ jesteśmy sprytne i w Publio nadal nas lubią (doprawdy nie wiem, dlaczego!), to wszystkie tomiszcza znowu oferowane są w promocyjnych cenach. Lubimy to bardzo!

Przypominamy, że książki możecie wygrać w naszym stałym cichym konkursie na recenzję Książki Miesiąca. Najfajniejsze recenzje opublikujemy i nagrodzimy kodami na zakup ebooków w Publio.

Czas na głosowanie - do 10 kwietnia, do północy. Możecie przekonywać Fochowiczów do swoich wyborów w naszym klubowym wątku na Forum . Oczywiście czekamy też na Wasze typy na następny miesiąc. Ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość, bo teraz należy poświęcić się rozważaniom i wyborom. Oto kandydaci:

1. Ciemna strona - Szwedzcy mistrzowie kryminału

Jak już pisałam wcześniej - żeby nie mieć czasu i ochoty na wiosenne porządki. Bo lepiej sobie poczytać. Znakomita antologia, która zadowoli najbardziej wybrednych.

2. Dave Grohl. This Is a Call. Oto moje (po)wołanie - Paul Brannigan

Kwiecień to w pewnym sensie miesiąc Nirvany , a skoro bez Nirvany nie moglibyśmy słuchać dziś Foo Fighters , to może skupmy się na Grohlu. Bo o Kurcie już było ...

3. Grzech jest kobietą - praca zbiorowa

Dobry reportaż wart jest grzechu. Dlatego proponujemy także książkę, w której dwunastu reportażystów opowiada o kobietach, z którymi coś jest nie tak. Kociara, singielka, kochanka, dzieciobójczyni... Galeria postaci, o których szybko się nie zapomni.

4. Kto to być może o tej porze? - Lemony Snicket

Dzięki  "Serii Niefortunnych Zdarzeń" pokochałyśmy Snicketa i z radością przyjmujemy pierwszy tom nowego cyklu. Prawdopodobnie będzie JESZCZE GORZEJ! Lektura dla niespełnionych detektywów, którzy chcą obudzić w sobie dziecięcą radość.

5. Leksykon miast intymnych - Jurij Andruchowycz

Zamiast wiosennych porządków - coś już uporządkowanego i niosącego inspirację. ten leksykon to osobista mapa podróży utalentowanego gawędziarza. Znajdziecie tu piękne migawki ze światowych metropolii i prowincjonalnych miasteczek. I zapragniecie wolności!

Zapraszamy do głosowania!

Którą książkę czytamy w kwietniu?
"Ciemna strona" - Szwedzcy mistrzowie kryminału
33%
16głosów
"Dave Grohl. This Is a Call. Oto moje (po)wołanie" Paul Brannigan
15%
7głosów
"Grzech jest kobietą" - praca zbiorowa
8%
4głosy
"Kto to być może o tej porze?" Lemony Snicket
19%
9głosów
"Leksykon miast intymnych" Jurij Andruchowycz
25%
12głosów
Więcej o: