Foch po roku: zmiany, zmiany, zmiany!

Czas płynie, wszystko się zmienia, a życie, życie jest nowelą - po tej porcji truizmów zapraszam na urodzinowy tort Focha oraz koktajl informacji na temat przyszłości serwisu. Świetlanej i pełnej chwały, rzecz jasna.

Siła jest tematem kwietnia zupełnie nieprzypadkowo. No dobrze: zupełnie PRZYPADKOWO, ale świetnie pasuje, do tego przesilenia, które właśnie mamy. W głowach, sercach i w redakcji. Jak na pewno z żalem zauważyliście z redakcją rozstała się Aleksandra. O motywach, które nią kierowały napisała w pożegnalnej zupie (ha! a my mamy w zanadrzu jeszcze jeden tekścik Aleksandry, więc BĘDZIE jeszcze przed świętami). Mogę dodać tylko: będzie nam jej brakowało i nie będziemy próbowały jej zastąpić - bo się nie da! Jeszcze bardziej (jeśli to w ogóle możliwe) będziemy tęsknić za redaktor Połajewską, która w czerwcu wypuszcza się w podróż za morza i także postanowiła rozluźnić związki z redakcją, choć nie zamierza zniknąć nam tak zupełnie (jeszcze nie, w każdym razie).

Co w zamian: możecie spodziewać się kilku nowych twarzy oraz pewnej zmiany kursu - będzie mniej felietonowo, za to planujemy więcej wywiadów z ciekawymi ludźmi i tekstów o charakterze informacyjno-poradnikowym. Już dała się zauważyć obecność dwóch nowych, atrakcyjnych nabytków: Marty Lewin , która testuje dla nas kosmetyki i zagląda kremom pod wieczka oraz Małgosi Minty , która zajmie się kulinariami (i nie tylko, bo jej drobna OSOBA skrywa wiele różnych potencjałów). Mogę zdradzić, że przynajmniej jeszcze dwie kolejne świetnie piszące, mądre i znające się na różnych dziedzinach panie pojawią się u nas wkrótce. W imię większej multimedialności rozwijamy też naszą twórczość wideo - nie tylko poprzez własne produkcje, ale także w ramach współpracy ze świetnymi laskami z Femmery - "Seks w małym mieście" okazał się dobrym strzałem!

Jakby tego wszystkiego było mało, nasz serwis czeka jeszcze poważna operacja plastyczna: botoks, lifting i takie tam zwane po staropolsku "redesignem". Rośniemy i przestajemy mieścić się w ramach blogowej struktury, więc mając na uwadze Waszą wygodę chcemy wprowadzić szereg zmian w wyglądzie strony głównej oraz nawigacji. Trzymajcie kciuki za powodzenia - jest szansa, że z tym remontem ruszymy w maju.

rys. Magda Danaj

Nim jednak do tego dojdzie, 16 kwietnia będziemy obchodzić PIERWSZE URODZINY FOCHA! Jako matka tego brzdąca przeżywam zrozumiałe wzruszenie, dlatego zjem dwie porcje tortu, ale dla Was też nie zabraknie wirtualnej słodyczy!

A kto wyśle nam na adres Agory taką prawdziwą ANALOGOWĄ kartkę urodzinową, ten dostanie pocztą zwrotną kartkę zaprojektowaną przez nasza ukochaną Magdę Danaj - z zupełnie premierowym porysunkiem oraz autografami redakcji - a może nawet odciskiem kopytka Ryfki ... No tu się chyba zagalopowałam, jak to koza, ale kartki z życzeniami wysyłajcie:

FOCH!

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

Więcej o: