Zmiany do zmiany, czyli czego pragną Foszanie?

Po tekście Rednacz, że planujemy zmiany w serwisie podniósł się lament i larum, że nie, bo jest tak super, że w ogóle niczego nie zmieniajmy, bo zepsujemy. A może jednak? Jeśli macie jakieś sugestie, to niniejszym otwieramy dyskusje.

Ponieważ mamy takie fajne coś jak FochForum, to zapraszamy tutaj do ogólnonarodowej debaty CO Z TYM FOCHEM ? Co zmienić? jak zmienić? Czego za dużo? Czego za mało? (I czemu tak drogo).

Największe protesty wzbudziły słowa Kasi, że:

(...) możecie spodziewać się kilku nowych twarzy oraz pewnej zmiany kursu - będzie mniej felietonowo, za to planujemy więcej wywiadów z ciekawymi ludźmi i tekstów o charakterze informacyjno-poradnikowym.

Rozumiemy, że powstała obawa, że staniemy się Poradnikiem Domowym i będziemy doradzać, jak jeść bezę wiosną, a jak zimą. Na wszelki wypadek uspokajamy: nie. Foch zostanie Fochem. Ale choć jest już taki fajny, to może być po prostu jeszcze lepszy. Luźnym, felietonowym stylem można pisać teksty z większą zawartością merytoryczną. To jest naszym celem i już to zresztą od jakiegoś czasu robimy.

I tu pytanie do Was: jakich tematów Wam jeszcze brakuje? Czego jest za dużo? A gdyby jednak wywiady, to z kim (nie, nie będziemy ścigać się z Vivą na celebrytów)? Wątek czeka - otwarty i szeroki - na wszelkie Wasze uwagi i sugestie.

Bo lubimy Was troszkę i zależy nam żebyście byli zadowoleni!

Więcej o: