Seks w małym mieście odc. 13: udawane orgazmy w Skierniewicach

Dlaczego kobiety udają orgazm? Na odczepnego? Z litości? Żeby mężczyźnie nie było przykro? Ekipa "Seksu w małym mieście" na tropie tajemnic i zagadek, zaś mieszkańcy Skierniewic w pełnej gotowości, by rzecz wyjaśnić.
Zobacz wideo

Pamiętacie słynną scenę z filmu "Kiedy Harry poznał Sally" ? Niestety tak czasem bywa, że kobiety udają orgazmy. No właśnie, tylko po co? I czy rzeczywiście mężczyzna nie jest w stanie rozpoznać różnicy? Byłyśmy bardzo ciekawe odpowiedzi ludzi i tym razem wybrałyśmy się po nie do Skierniewic.

Oczywiście każdy facet woli myśleć, że umie zadowolić swoją partnerkę i w zasadzie trudno mu się dziwić. Jak kobieta jęczy, to znaczy że jest jej dobrze. Po co miałaby udawać i pozbawiać się takiej przyjemności? To byłoby nielogiczne. Tylko kto trafi za logiką kobiet?Mężczyzna nigdy by czegoś takiego nie zrobił. No właśnie, ale czy aby na pewno? Czy faceci nigdy nie udają?

Moim zdaniem kobiety, które zamiast uczyć wolą udawać, szkodzą nie tylko sobie ale i facetowi. Przecież nie rodzimy się kochankami, tak jak nie rodzimy się chirurgami. Sztuka kochania to sztuka i to przecież nie wstyd czegoś nie wiedzieć, człowiek uczy się całe życie. Partner (czy partnerka) jest jak instrument muzyczny, na którym uczymy się grać.

Odpowiedzi mogą zaskoczyć. Nas wiele z nich zdziwiło. Jak zwykle było śmiesznie, szczerze i otwarcie. Zachęcam do obejrzenia odcinka i pozdrawiam serdecznie mieszkańców Skierniewic oraz Kasię, która zaoferowała nam powrót do Warszawy jej samochodem. Dziękujemy!

Dellfina Dellert

Więcej o: