FochWideo: jak nie być łatwą - siedem porad z internetów

Jak poderwać faceta - temat wałkowany przez wiele kobiecych czasopism i portali. Bo to przecież niezwykle ważna sprawa, zaraz obok diet i nowych butów. Okazuje się, że jest to równie skomplikowane, co chodzenie na wysokich obcasach po chodniku. Bo przecież nie chcesz, by pomyślał, że jesteś łatwa?!

W ostatniej naszej fochowej produkcji zmierzyłyśmy się z tematem: jak faceci podrywają kobiety . Ci, którzy traktują internetowe porady jak wyrocznię, mogą mieć problemy w tej materii. Wasze utyskiwania, że porady przez nas prezentowane są bzdurne, spacyfikować można jednym prostym komunikatem: to wszystko były porady znalezione w przepastnych przestrzeniach internetu i zgadzamy się w całej rozciągłości, że można je sobie wszystkie umieścić w miejscu, gdzie światło nie dochodzi.

Okazuje się jednak, że my kobiety mamy jeszcze bardziej pod górkę. Dobre rady, które serwują  źródła równie wiarygodne, co w przypadku wskazówek dla panów, mają wymiar mocno ambiwalentny. Ich wewnętrzna sprzeczność może wpłynąć na to, jak jesteś postrzegana - a to ma bezpośrednie przełożenie na sukces (lub sromotną klęskę) podrywu. Jeśli nie chcesz zatem wyjść na osobę cierpiącą na rozdwojenie jaźni, zastanów się nim z nich skorzystasz.

Koniec końców - lepiej wyjść na dwubiegunową wariatkę, niż gdyby się miało okazać, że jesteś łatwa, no nie?

Zobacz wideo

Zachęcamy (ale nie nachalnie) do subskrybcji naszego kanału !

Więcej o: