Konkurs, konkurs - upoluj dziczyznę dla Wajraka (i podziel się nią z nami)!

Dawno nie było u nas konkursu, chyba czas to nadrobić. Zwłaszcza, że nagrody są kuszące, a i zadanie konkursowe bardzo, bardzo przyjemne. Zatem - DO DZIEŁA.

fot. Agata Połajewskafot. Agata Połajewska 

Ptaszki, pszczółki i motylki pełnią czasami niezwykle ważną funkcję edukacyjną podczas wychowywania dzieci. My tu jednak dziś nie o tym, a o zwierzątkach w zupełnie innym ujęciu. Słowo "ujęcie" ma swoje pogłębione znaczenie, bo to właśnie o ujęcia będziemy Was prosić w ramach rywalizacji o nagrodę.

fot. Agata Połajewskafot. Agata Połajewska 

Naładujcie zatem baterie w aparatach i telefonach, załóżcie wygodne buty i ruszajcie na polowanie. Pragniemy zdjęć pokazujących sekretne chwile z życia zwierząt. Małych, dużych, futrzastych i łysawych - wszystko nam jedno. Pragnę jedynie zauważyć, że podczas wyboru zwycięzcy, będziemy zwracać uwagę na to, jak dzikie życie postanowiliście uwiecznić. Kochamy bowiem kotki, pieski, chomiki i innych przedstawicieli domowego inwentarza, ale marzymy o efektach radosnego podglądania zwierzyny dzikiej.

fot. Agata Połajewskafot. Agata Połajewska 

Wliczamy ptaszki, dżdżowniczki, gąsieniczki, żuczki i pająki (choć nie wiem, czy zniesiemy to z godnością), zatem polowania w parku są jak najbardziej na miejscu! Oczywiście proponujemy także odwiedziny w ZOO - w warszawskim czeka na Was nasza podopieczna, Ryfka (nie, nie będziemy AŻ TAK stronnicze). Polecamy też wizyty w akwariach (albo u znajomych, którzy mają akwaria). I koniec tych podpowiedzi!

fot. Agata Połajewskafot. Agata Połajewska 

Najlepszych - wybranych subiektywnymi głosami całej redakcji - nagrodzimy fantastycznymi książkami "Zwierzaki Wajraka" autorstwa rzecz jasna Adama Wajraka, znanego miłośnika przyrody i wieloletniego podglądacza.

Zasady są naprawdę proste - wystarczy "ustrzelić" dziczyznę i wrzucić jej zdjęcie na nasze Forum, gdzie znajdziecie odpowiedni wątek . Bawicie się z nami? Zachęcamy. Na zdjęcia czekamy do środy 18 czerwca do godz. 18.00.

REGULAMIN konkursu znajdziecie tutaj .

fot. Agata Połajewskafot. Agata Połajewska 

Więcej o: