Klub Książki Focha - wybieramy książkę na czerwiec!

Co przeczytamy w tym miesiącu? Wiem - to pytanie spędza wam sen z powiek już od przeszło dwóch tygodni! Jak zwykle to, co w łaskawości swojej wybierzecie. Głosowanie - czas, start!

Wakacje za pasem (a pogoda nie pod psem, o dziwo) więc szukamy już lektur, które nadają się do pociągu, na kocyk w parku, plażę, łódkę i inne krzepiące serce okoliczności przyrody. Wciągających, długich, lekkich, przyjemnych, z dreszczykiem - jednym słowem: RÓŻNYCH.

Zasady już znacie: z pięciu naszych propozycji wybieracie w głosowaniu jedną, którą następnie czytamy i recenzujemy. Wy także możecie nadsyłać swoje teksty - choć prawda jest taka, że nie korzystacie z tej możliwości WCALE. Nie dostałyśmy od was ani jednej recenzji. Naprawdę nikt nie chce darmowych e-booków z Publio ? O mołojeckiej sławie płynącej z faktu publikacji w tak prestiżowym serwisie jak Foch.pl nawet nie wspominam. Jeśli wolicie PAPIEROWE książki to tych też mamy kilka sztuk. Jak ktoś napisze recenzję to nagrodzimy tę dzielną osobę także całkiem papierowym wydaniem "Czystego szaleństwa" Marka Lamprella .

Wszystkie proponowane książki dostępne są ze specjalną zniżką w Publio , które zawsze wspiera nasze czytelnicze zapędy. Głosować można do piątku 20 czerwca do godz. 12.00, a lista kandydatów wygląda następująco:

1. Bramkarz, czyli outsider - Jonathan Wilson

Mundial jest więc musi być piłka. Najlepiej w bramce. A tam już na nią czeka bramkarz i cała masa opowieści o słynnych bramkarzach, takich jak Albert Camus, sir Arthur Conan Doyle, Jewgienij Jewtuszenko, Vladimir Nabokov... Nie tego się spodziewaliście? GOL!

2. Praca na całe życie. O początkach macierzyństwa - Rachel Cusk

Wakacje, wakacjami - matka nie ma wolnego. A jak wyrwie chwile dla siebie to chętnie podda się bezlitosnej autoanalizie z Rachel Cusk. ta wybitna pisarka ma tendencję do grzebania paluszkiem w miejscach, które bolą. Ale może czasem warto?

3. Para w ruch - Terry Pratchet

Żeby dysk wam nie wypadł i garb nie wyrósł od tej ciągłej pracy pora na parę! Świat Dysku w oparach steam-punku? Brzmi zachęcająco. To co? Buch te książkę?

4. Pan Mercedes - Stephen King

Mieliśmy ostatnio wariata z BMW a mistrz grozy proponuje kryminalną intrygę o psychopacie w mercedesie. Jego śladem rusza pogrążony w depresji, marzący o samobójstwie detektyw. to się nazywa rozrywka!

5. Stulecie - Herbjorg Wassmo

Norweska saga o czterech pokoleniach kobiet od autorki słynnej "Księgi Diny" ? W dodatku jest to opowieść autobiograficzna o rodzinie Wassmo. Znając jej upodobanie do silnych, niepokornych kobiet można liczyć na epokowe dzieło!

Którą książkę czytamy w czerwcu?
"Bramkarz, czyli outsider" Jonathan Wilson
8%
6głosów
"Praca na całe życie. O początkach macierzyństwa" Rachel Cusk
10%
8głosów
"Para w ruch" Terry Pratchet
32%
26głosów
"Pan Mercedes" Stephen King
28%
22głosów
"Stulecie" Herbjorg Wassmo
22%
17głosów
Więcej o: