Seks w małym mieście odc. 23: kim jest zboczeniec w Augustowie?

Według Floriana Znanieckiego, to jednostka nieprzystosowana do życia w społeczeństwie, odrzucająca i buntująca się przeciwko przyjętym w środowisku normom. Do jednego z podtypów zboczeńców zaliczył m.in. Kartezjusza, Józefa Piłsudskiego, Adama Mickiewicza, Immanuela Kanta i Mussoliniego. Słownik języka polskiego definiuje zboczeńca jako człowieka, którego zachowania seksualne odbiegają od normy.

Ośmieliłabym się powiedzieć, że każdy z nas, chociaż raz w życiu, spotkał "zboczeńca". Co to za typ człowieka? Czy można go na pierwszy rzut oka rozpoznać? A jeśli tak, to po czym? Czy są to ludzie chorzy, czy po prostu inni? Czy bywają niebezpieczni? Co najlepiej zrobić gdy się takiego spotka?

Uwierzcie albo nie, ale my takiego spotkałyśmy. Właśnie w Augustowie - podczas kręcenia odcinka! I wiecie co było najgorsze? NIKT nie zareagował! Ze względu na niecenzuralność tego doświadczenia postanowiłyśmy go nie publikować. Całe szczęście odbyło się bez szkód osobistych i sprzętowych, choć było blisko! Zdążyłyśmy jednak porozmawiać z mieszkańcami Augustowa. Co odpowiedzieli? Zapraszamy do obejrzenia odcinka.

Zobacz wideo
Więcej o: