10 damskich fochów na męską garderobę

Było o tym, co nie podoba się panom w damskiej garderobie, a teraz sprawdzimy czego nie lubią kobiety. Oczywiście ile ludzi, tyle opinii, stąd nigdy nie będzie zgody w tym temacie. Będą fochy, oburzenie, a nawet złość, co dla mnie jest dziwne, bo to tylko o ciuchach tekst.

Typy, które przytoczę w tekście, pochodzą głównie z komentarzy czytelniczek pod tekstem o damskiej garderobie . Panowie, bo to o waszej garderobie będzie - jeżeli chcecie obronić którąś z pozycji, to zapraszam.

www.michalposnik.plwww.michalposnik.pl www.michalposnik.pl www.michalposnik.pl

Pod tekstem o kobiecych zbrodniach modowych bardzo podobała mi się obrona Agi: "A czym elastyczne podkolanówki różnią się od pończoch (które przecież podobno są seksi?) - tylko tym, że kończą się trochę niżej. Ale w spodniach i tak tego nie widać, więc jak to odróżniacie panowie?" Tylko jeden z panów odpowiedział na zadane pytanie: "Pończochy dla mnie nie są seksi. W ogóle. Najbardziej seksi są nagie nogi" . Jaki z tego jest wniosek? Głównie taki, że każdy lubi coś innego i ciężko jest wszystkim dogodzić. Co więc najczęściej nam przeszkadza?

logo24.pllogo24.pl logo24.pl logo24.pl

1. Skarpety i sandały . To połączenie bliskie zarówno sercu polskich mężczyzn, jak i domowi mody Louis Vuitton, nie znajduje zrozumienia u naszych rodaczek. Skarpety i sandały to gwóźdź do trumny na pierwszej randce. Panowie, nie wygracie z tym, nie przekonacie swoich lubych, że stopa się nie obciera i jest wam po prostu wygodnie. W modzie nie zawsze chodzi o wygodę.

2. Źle dobrany garnitur. Garnitur pożyczony od kolegi, który jest od ciebie wyższy i szerszy w barkach, wygląda na tobie jak namiot, w którym chcesz się po prostu schować przed całym światem. Z kolei za mały garnitur idealnie podkreśli oponkę na brzuchu i wspaniale wrzyna się w pupkę podkreślając linię majtek. Do źle dobranego garnituru idealnie pasuje koszula z krótkim rękawem i mokasyny z "szyszkami". Pamiętaj, chcesz źle wyglądać, lubujesz się w tylu na gwiazdę disco polo albo działacza PSL z lat 90., kieruj się powyższymi wskazówkami.

3. Buty trekingowe noszone w mieście. Do tego krótkie spodnie i koszula wciśnięta do paska. Stylizacja na górskiego wędrowca u niektórych kobiet przywołuje złe wspomnienia z kolonii letnich w Bieszczadach.

4. Krótkie spodnie. Temat rzeka, bo długości krótkich spodni jest kilka. O ile jeszcze spodnie do kolan bronią się prze damskim omdleniem, tak krótkie jak dla małego chłopca powodują płacz. Jeżeli, drogi mężczyzno, nie zrezygnujesz z chodzenia w krótkich spodenkach, to miej na uwadze ich długość chociaż podczas jazdy na rowerze...

5. Jeżeli jesteśmy już przy krótkich spodniach to zaleca się panom nie podciąganie skarpet do pół łydki . Wymyślono dla mężczyzn krótkie skarpetki, tak samo wygodne, jak te długie. Chyba, że chodzi o to, że latem w łydki jest za zimno i dlatego je tak wysoko zaciągacie?

www.thesartorialist.comwww.thesartorialist.com www.thesartorialist.com www.thesartorialist.com

6. Bielizna. Tutaj podczas dyskusji panie się pokłóciły i zaczęły wyrywać sobie włosy. Część nie może zdzierżyć męskich slipów i ich widok napawa je po prostu smutkiem. Inne panie lubią jak mężczyzna ma w sobie coś z chłopca. Natomiast wszystkie panie były zgodne co do jednego. Buro-szara bielizna, z dziurami tu i ówdzie odstrasza każdą kobietę.

7. Amatorzy orlich paznokci. Panowie, obcinanie paznokci nie boli. Jeżeli nie czujecie potrzeby pójścia na manicure czy pedicure, to pamiętajcie, żeby przycinać pazury. O dłoniach raczej pamiętacie, ale z niewyjaśnionych dla nas, kobiet, powodów lubicie mieć u stóp długie szpony.

8. Czapki noszone przez cały rok, nawet w pomieszczeniach. Nie ma znaczenia, czy to czapka z daszkiem, kapelusz, kaszkiet czy wełniana, również noszona latem w pomieszczeniach - lepiej ją zdjąć. Jeżeli panie miły wstydzisz się, że włosy na głowie się przerzedziły, to zupełnie niepotrzebnie. O ile nie nosisz pożyczki to wszystko jest dobrze. Łysienie jest naturalnym stanem z którego występowaniem u panów my, kobiety, doskonale sobie radzimy. Łysienie nie odbiera wam męskości. Lepiej być łysym, niż siedzieć w czapce przy stole.

9. Obcisłe spodnie. Po prostu wywal z szafy i najlepiej spal, żeby jakiś inny pan nie chciał w nich chodzić.

10. Golf. Mężczyzna w golfie broni się tylko wtedy, jeżeli jest norweskim drwalem. Rzecz jasna chodzi o ubranie, a nie o samochód. W przypadku tego drugiego, zapytanym przeze mnie kobietom, jest wszystko jedno.

kwejk.plkwejk.pl kwejk.pl kwejk.pl

Zobacz wideo
Więcej o: