Szczera modlitwa niezawodnym sposobem na niepłodność

Nic tak nas nie cieszy jak sukces polskiej myśli naukowej. Wieloletnie badania prowadzone w skromnej atmosferze wzajemnego zrozumienia i empatii doprowadziły do niewiarygodnego odkrycia: szczera modlitwa owocuje poczęciem dziecka!

Tak moi mili. Oto Biskup Jan Wątroba ekspert w dziedzinie innowacyjnych metod leczenia bezpłodności obwieścił na łamach Rzeczpospolitej tę radosną nowinę.

Jestem bardzo blisko ludzi, którzy cierpią z powodu niepłodności i latami poddają się terapii. I wie pan, co jest najskuteczniejsze? Modlitwa, szczera modlitwa owocuje poczęciem dziecka. Z osobą św. Jana Pawła II wiąże się wiele świadectw ludzi, którzy nie mogli mieć dzieci, a dziś mają. Jest skuteczna metoda naprotechnologii, którą się wyśmiewa, a jest zgodna z nauką Kościoła.

To fantastyczna wiadomość. Nie potrzeba już męczyć się jakimś beznadziejnym współżyciem, stosunkiem seksualnym, od dziś wystarczy szczera modlitwa.

Ta cudowna metoda była od wielu wieków praktykowana przez duchownych - stąd te wszystkie dzieci, do których księża obecnie niechętnie się przyznają. Dzieci, które przecież nie wzięły się z obcowania z grzesznymi niewiastami, co wodzą na pokuszenie, lecz ze szczerych modlitw. I to wszystko, w imię nauki.

Kupujcie francuskie szampany, Nobla z medycyny, mamy w garści!

Więcej o: