Wyginaj śmiało ciało... Lista przebojów pod zmysłowy taniec

Są takie utwory, że aż się człowiekowi nóżka kiwa, ciało do tańca rwie i nawet ci ?nietaneczni? mają ochotę na moment zapomnieć się zupełnie i (najlepiej w bańce izolującej od ludzkich spojrzeń) pogibać trochę. My też mamy takie kawałki. Zwłaszcza pod striptiz.

Foch podjął się tanecznego wyzwania . I to nie byle jakiego. Nie chodzi o to, byśmy coś tam sobie potańczyły. Chodzi o taniec zmysłowy, taki, który nie tylko poprawia kondycję (ponoć pole dance rzeźbi tyłek jak nic innego - czekamy na efekty!), ale także samopoczucie i samoświadomość. W moim rozumieniu: świadomość tego, że moje ciało wprawione w taneczny ruch może być nie tylko zabawne (to mam opanowane do perfekcji), ale i seksowne i zmysłowe. Lap dance, pole dance i erotic dance - to główny obszar naszych badań.

Agata , Rączka i ja dzięki śródmiejskiemu oddziałowi  Egurrola Dance Studio poznajemy techniki seksownego tańca i walczymy ze wstydem (mówię za siebie), by się tak swobodnie poczuć, by kręcić tym tyłkiem i owijać się wokół tej rury - i albo nie myśleć, albo, docelowo - myśleć: ależ jestem zajebista. W oczekiwaniu jednak na efekty i relację z postępów postanowiłyśmy stworzyć dla was foch-listę przebojów, które idealnie nadają się do zmysłowych wić, a kto wie - może i do striptizu... Weekend idzie, macie okazję do, eghm, ćwiczeń.

Uczmy się zatem od "starszych" pań:

 
 

I od młodszych też:

 
 
 
 
 

Panowie też mogą pobudzić do tańca...

 
 

Nie może zabraknąć klasyki:

 
 
 

Pomyślcie, że traktując taniec jako ćwiczenie zyskujecie podwójnie. Nie dość, że w głowie się lepiej dzieje, bo hormony szczęścia przy takiej aktywności latają pod kopułą i - chcemy czy nie - poprawiają nastrój. A drugie, ważniejsze - w wieku lat 60+ człowiek może wyglądać tak:

 

Zachęcamy do ćwiczeń. My ćwiczymy. Kto wie, może będzie jakaś foch rewia?

 
Więcej o: