Czego tak naprawdę pragną kobiety? [KONKURS]

Choć wedle stereotypów każda z nas pragnie być "zwyczajnie" zdominowaną, wiemy dobrze, że ile kobiet, tyle pragnień. Pytamy więc Was - czego tak naprawdę pragniecie?

Iza pisała niedawno o książce "Czego pragną kobiety?" Daniela Bergnera. To książka o: "kobiecych fantazjach o seksie z inną kobietą, trójkątach, byciu zgwałconą lub zdominowaną, a także o emancypacji kobiet, punkcie G, poliamorii i seksie wyłącznie dla przyjemności - w tej książce jest wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kobietach, ale baliście się zapytać."

A my nie boimy się zapytać - czego pragniecie? Czekamy na szczere, prawdziwe wyznania o waszych potrzebach, fantazjach, o tym wszystkim, co was naprawdę kręci i podnieca.

Pięć najciekawszych, najbardziej poruszających tekstów nagrodzimy książką "Czego pragną kobiety" oraz publikacją tekstu na Fochu (osoby pragnące zachować anonimowość będą mogły skryć się za naszą drogą Lindą Lovelace ).

'Czego pragną kobiety' - książka w sprzedaży od 24 kwietnia"Czego pragną kobiety" - książka w sprzedaży od 24 kwietnia "Czego pragną kobiety" - książka w sprzedaży od 24 kwietnia "Czego pragną kobiety" - czego pragniecie Wy?

Na Wasze opowieści czekamy do 21 maja br . Wyniki ogłosimy do końca miesiąca. Ślijcie je na foch@agora.pl w tytule maila wpisując: "Czego pragną kobiety". Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ .

Więcej o: