Po co komu facet? Można mieć udaną randkę z CZYMŚ innym

Twój facet jest oporny, jeśli chodzi o randkowanie? A może nie masz chłopaka i wydaje ci się, że bezrybie randkowe potrwa jeszcze długo? Czas można spędzać miło (i na randkach!) niekoniecznie z mężczyzną.

Do zwierzeń, z kim randkujemy (i świetnie się bawimy) skłoniła nas krążąca po sieci informacja o sposobie na spędzanie czasu we dwoje pewnej pomysłowej dziewczyny . Genevieve Blau zdała sobie sprawę, że jej związek liczy już 10 lat. Jest to wyjątkowo silna relacja - spędzają ze sobą mnóstwo czasu, są do siebie przytuleni (plecami) niemal non stop. Kto jest szczęśliwcem, któremu przyszło spędzić dekadę z uroczą brunetką?

fot. instagram.com/heresthedoodle/fot. instagram.com/heresthedoodle/ fot. instagram.com/heresthedoodle/ fot. instagram.com/heresthedoodle/

Jest to jej różowy plecak (trzeba przyznać, że świetnie się trzyma, nie widać po nim wieku!). Genevieve uświadomiła sobie, że mimo tak długiej relacji, nie byli nigdy na porządnej randce. Zaczęła więc wrzucać na Instagrama zdjęcia z kolejnych spotkań z ukochanym (plecakiem). Jest to wszystko ładne, zgrabne i zapewne stoi za tym sztab marketingowców firmy produkującej plecaki, która robi sobie w ten sposób wyjątkowo subtelny i uroczy sposób reklamę - ale czy to ma być powód, dla którego Foch miałby się nie przyznać do swoich sekretnych randek?

Redaktorki postanowiły wyjawić, z kim lubią randkować. A przekrój ukochanych jest ciekawy.

Po co komu chłopak, skoro jest WOREK?

Redaktor Sosin na przykład lubi czasem przytulić się do worka. Najprzyjemniej jest gdzieś w plenerze, niedaleko szopy czy stodoły - tam, gdzie worek czuje się najlepiej, bo jest u siebie.

Natalia i jej worekNatalia i jej worek Natalia i jej worek Natalia i jej worek

Po co komu chłopak, skoro jest JEDNOROŻEC?

Z kolei redaktor Połajewska ceni sobie ciszę i spokój (i żeby nikt do niej nie mówił) - w ramionach jednorożca. Jest on niemy i miękki. Nie każda dziewczyna musi marzyć o macho!

Agata i jej RÓGAgata i jej RÓG Agata i jej RÓG Agata i jej RÓG

Po co komu chłopak, skoro jest (sztywna) ZEBRA?

Redaktor Wróbel mówi szczerze: nie potrzebuję chłopaka, bo mam gumową zebrę i nie potrzebuję obrączki, bo mam obrączkę z automatu z kulkami z badziewkiem, koszt 1 zł. Zebra jest sztywna ze szczęścia.

Olga i Mister ZebraOlga i Mister Zebra Olga i Mister Zebra Olga i Mister Zebra

Po co komu chłopak, skoro jest INDIANIN/PRZESTĘPCA?

Redaktor Żychlińska lubi wyskoczyć na randkę z typem, za którym stoi jakaś mroczna historia. Może to być rabunek, może być prześladowanie za bycie rdzennym. Podobają jej się nakrycia głowy - im większe, tym lepsze.

Agata i przestępcyAgata i przestępcy Agata i przestępcy Agata i przestępcy

Po co komu chłopak, skoro jest ABAŻUR?

A skoro mowa o nakryciach głowy... Która z nas nie chciałaby poczuć się na randce, jak rozpalona lampa? SekRed Tchorzewska randkuje z abażurem. To gwarantuje doznania. No i to francusko brzmiące imię...

Gosia i jej AbażurGosia i jej Abażur Gosia i jej Abażur Gosia i jej Abażur

Po co komu chłopak, skoro jest BOBBI?

Redaktor Lewin ma słabość do Bobbiego (Browna). Gdy on chce na randkę - ona rzuca wszystko. Lubią wylegiwać się razem na plaży.

Marta i BobbiMarta i Bobbi Marta i Bobbi Marta i Bobbi

Po co komu chłopak, skoro jest JON SNOW?

Czy to, że ktoś jest bękartem ma oznaczać, że nie ma prawa do randek? Co prawda ci od Muru nie będą na to patrzeć zbyt przychylnie, ale... Dla redaktor Konieczyńskiej warto się narazić na komentarze ze strony ziomków z Nocnej Straży.

Anna i JonAnna i Jon Anna i Jon Anna i Jon

Po co komu chłopak, skoro jest KILOF?

Redaktor Węcławek nie boi się łazić po bunkrach , więc wie, że jeśli randka - to tylko z Odpowiednim Sprzętem. Ceni sobie chwile z Kill-offem(Loffem?). Richtich śwarny kamrat - mówi Domi.

Dominika i Kill-offDominika i Kill-off Dominika i Kill-off Dominika i Kill-off

Po co komu chłopak, skoro jest RENIFEREK?

Redaktor Rączkowska to osoba stylowa. Interesuje się modą, lubi wyglądać dobrze. Wie, że to z kim pokazuje się na mieście ma znaczenie. Dlatego - jeśli randka - to z kimś zajebistym. Na przykład z Renim.

Rączka i ReniuśRączka i Reniuś Rączka i Reniuś Rączka i Reniuś

Po co komu chłopak, skoro jest PRASOWANIE?

Redaktor Olgu nieraz podkreślała , że jeżeli chodzi o dbałość o dom - nie ma sobie równych (kryteria są nieistotne). Dlatego jak randka, to najchętniej z czymś dużym, białym, wymagającym gładzenia na gorąco.

Olgu i Tkanina PrasowanaOlgu i Tkanina Prasowana Olgu i Tkanina Prasowana Olgu i Tkanina Prasowana

A na koniec - kluczowe pytanie:

Po co komu chłopak, skoro jest WINO?

RedNacz w tym zestawieniu przechwyciła GO dla siebie. Ale co tu kryć, randki z NIM lubi każda z nas.

Kasia i WinoKasia i Wino Kasia i Wino Kasia i Wino

A Wy? Z kim randkujecie? Ślijcie swoje randki na foch@agora.pl. Najpiękniejsze zdjęcia wyróżnimy naszym dobrym słowem (i kto wie - może stworzymy galerię, jakiej jeszcze nie było?).

Więcej o: