Konkurs "Czego pragną kobiety?": wolności wyboru, akceptacji i... seksu od progu

Trzy (krótkie) odpowiedzi na pytanie, czego tak naprawdę pragną kobiety. Prezentujemy kolejne listy, które nagradzamy w naszym konkursie.

Kobiety stereotypowo pragną wyjść za mąż, założyć rodzinę i mieć dobrą pracę. Ale czy tylko o to tak naprawdę chodzi współczesnej kobiecie? Kobiety, które spełniają się zawodowo, realizują swoje pasje, kochają podróże mają dość nacisku społecznego i nagonki, która nakazuje im być matką i żoną.

Kobiety pragną wolności wyboru , pragną żyć tak, jak marzą. Bo szczyt marzeń innych nie musi być szczytem marzeń każdego. Nie każda kobieta potrzebuje błyskawicznego macierzyństwa i rezygnowania z siebie kosztem dziecka. Współczesna kobieta potrzebuje elastyczności, rozwijania skrzydeł i samodoskonalenia.

Nie wszyscy są tacy sami, nie należy żyć tak, jak dyktują inni.

Kobiety pragną sterować swoim życiem tak, jak tylko sobie wymyślą, wymarzą i wyśnią.

Małgorzata

***

Czego pragną kobiety? Przede wszystkim akceptacji ze strony innych , niefaworyzowania, że szczuplejsze są lepsze, że szczuplejszym jest lepiej i szczuplejsze są bardziej wartościowe i zasługują na najlepsze. Pragniemy prawdziwej szczerej miłości, szacunku ze strony partnera, cudownego seksu. Chcemy, by nasze zdanie było na pierwszym miejscu i by inni nie krytykowali naszych myśli. Chcemy sprawiedliwości na świecie. Dzieci, by dopełniły nasze szczęście. Byśmy czuły się spełnione życiowo i zawodowo. Chcemy po prostu być sobą i żyć po swojemu - bez względu na to, co pomyślą inni!

Aneta

***

Kobieta pragnie być pragnieniem . Chce czuć twój wzrok na sobie, wzrok, który pożąda, łaknie jej ciała, bliskości. Chce ujrzeć w twoich oczach siebie piękną, mądrą... Siebie idealną w swych niedoskonałościach.

Ona chce być twoim numerem jeden, zawsze! Mieć tę pewność, że myślisz o niej, troszczysz się i pragniesz. Pragniesz jej umysłu, ciała, czasu, zainteresowania, jej dobra, szczęścia i zadowolenia.

Pragnie czuć przy tobie ten błogi spokój, gdy opada po namiętnych chwilach na twoją pierś, a ona w środku bije gorliwym sercem właśnie dla niej.

Raz chce czuć się maleńką istotką, która potrzebuje ukojenia twych silnych ramion, raz wyuzdaną kokietką, którą weźmiesz od progu tak, jak tylko tobie żywnie się podoba. I spełnisz jej pragnienia najskrytsze właśnie wtedy, gdy tak dobrze ją poznasz, że idealnie wyczujesz moment, w którym masz być dla niej supermenem, a w którym nieokiełznanym jaskiniowcem...

Kobieta pragnie zdecydowanego faceta , który będzie zdobywał ją każdego dnia. Dla niej będzie stanowczy, ale delikatny. Odpowiedzialny, ale spontaniczny. I po prostu będzie dla niej - zawsze wtedy gdy ona tego potrzebuje.

Monika

AUTORKI otrzymują książki "Czego pragną kobiety?" Daniela Bergnera.

'Czego pragną kobiety' - książka w sprzedaży od 24 kwietnia"Czego pragną kobiety" - książka w sprzedaży od 24 kwietnia "Czego pragną kobiety" - książka w sprzedaży od 24 kwietnia Foch poleca: "Czego pragną kobiety"

Więcej o: