Ta aplikacja uniemożliwi dzwonienie do byłego - gdy spróbujesz, poleci kawałek Nickelback

Kto choć raz nie splamił się durnym, łzawym lub pełnym wyrzutów telefonem do byłego, niech pierwszy rzuci smartfonem. Ale technologia przychodzi nam z odsieczą! Aplikacja Nickelblock uratuje nasz honor i zdrowie psychiczne.

Tak, tak, oczywiście

Jest wiele rzeczy, których absolutnie nie należy robić po rozstaniu . Jedną z nich są pełne emocji telefony do byłych chłopaków i dziewczyn. W dobie mediów społecznościowych jest jeszcze gorzej - napisanie wiadomości na Facebooku korci, oj korci. A gdyby tak telefon odmawiał współpracy, gdy próbujemy w chwili słabości połączyć się z zakazanym kontaktem? I za karę puszczał nam, któryś z koszmarnych kawałków zespołu Nickelback? Ach, jak by to było pięknie (i strasznie). Jak szybko oduczyłybyśmy się autodestrukcyjnych zachowań! Wyobraźcie tylko sobie. Albo zobaczcie ten instruktażowy filmik Lady Products , co się stanie, gdy próbujesz próbujesz oglądać profil "eksa" na Facebooku:

 

Taka  apka rozwiązałaby wiele problemów i pozwoliła zachować twarz niejednej porzuconej damie (lub kawalerowi). Jaka szkoda, że Lady Products to tylko kobieca grupa komediowa, specjalizująca się w zamieszczanych w sieci skeczach, a taka aplikacja (jeszcze) nie istnieje. Trzeba przyznać, że dziewczyny faktycznie znają świat kobiecych potrzeb i potrafią wskazać, czego nam w życiu brakuje (rozsądku - to jedna z możliwych odpowiedzi).

NickelbackNickelback Nickelback Nickelback

P.S. Przepraszamy wszystkich fanów nu-metalu, którzy mogli poczuć się urażeni. To naprawdę nie nasza wina, że macie zły gust muzyczny.

Więcej o: