Stop The Knot - akcja, która przywraca fryzurom męskość?

Trzech gości jeździ po ulicach i obcina z zaskoczenia "męskie koki" niewinnym ofiarom tej fryzurowej mody. Spokojnie, polscy hipsterzy - rzecz dzieje się na innym kontynencie, choć... inicjatywa nam się niebezpiecznie spodobała.

Fryzury "na szoguna" piętnowała na Fochu Miss Olgu , a w obronę męskie koki (pardon) wziął Patryk Chilewicz . Akcja trzech dryblasów przypadła nam do gustu, choć trochę mamy focha same na siebie, że nie wpadłyśmy na to pierwsze.

Chłopaki z grupy komików Derick Watts & The Sunday Blues zakradają się do nosicieli męskich koczków i... obcinają je jednym sprawnym ruchem. Po akcji oczywiście zwiewają w te pędy. Całość nagrywają - łącznie ze swoim komentarzem i nieustannym toczeniem beki z modnisiów.

 

Czy to mądre? Niezbyt. Czy to w porządku - tak po prostu obciąć komuś włosy? Zupełnie nie. Czy jesteśmy zauroczone inicjatywą i podziwiamy z całego serca trzech żartownisiów? Oczywiście. No i to podnoszenie poprzeczki, przy kolejnych "cięciach"! I wypuszczenie koczków na wolność - tak dosłownie... Prawdziwi rycerze w walce o dobro męskiego wyglądu!

Liczymy, że pozytywnym efektem całej tej kampanii będzie mniej męskich koczków, które zwyczajnie nam się już opatrzyły.

Więcej o: