Idealny facet? Odpadają ci, którzy zarabiają średnią krajową! [WSTRZĄSAJĄCE WIDEO]

Vlogerka kosmetyczno-polityczna znana jako Olfaktoria między filmikami o zaletach głosowania na partię KorWin, a wspomnieniami z pracy w perfumerii, wrzuciła intrygujące ogłoszenie matrymonialne pt. "8 cech idealnego faceta?.
 

Jak przystało na stare, grube, zawistne wiedźmy nie możemy pozostać obojętne na to, co mówią i robią piękne, młode kobiety. Gardzimy ich marzeniami i dyskredytujemy wszelkie działania. Dlatego tak bardzo rozbawiła nas vlogerka kosmetyczno-polityczna znana jako Olfaktoria , która między filmikami o zaletach głosowania na partię KorWin, a wspomnieniami z pracy w perfumerii, wrzuciła intrygujące ogłoszenie matrymonialne ukryte między wierszami lirycznej wyliczanki zatytułowanej "8 cech idealnego faceta" . No wiecie, Olfaktoria ma bardzo wysokie wymagania w stosunku do siebie, zatem jej wymagania w stosunku do idealnego mężczyzny są równie duże To zrozumiałe, że niemal trzydziestoletnia dziewczyna nie pozwoli sobie na związek z nieudacznikiem. Czego więc oczekuje od swego ideału?

Krokodyyyylaaaaaaa kup mi luby albo najlepiej wyhoduj! źródło: Youtube.com/Olfaktoria

Faceta starszego , bo ci młodzi to są jacyś nie teges, wiecie. Dziesięć lat - o tyle powinien być starszy dobry mężczyzna. No i musi pracować, ale nie byle gdzie. Kolesie ze średnią krajową to jakieś lamusy . Liczy się, żeby zarabiał ponadprzeciętnie i - uwaga!- miał własny interes, firmę, biznes, same rozumiecie, faceci, którzy "robią u kogoś" albo "dla kogoś" (więc własna firma w sektorze usług to też do dupy sprawa) też są nieudacznikami , sługusami systemu.

Facet musi być dobrze wychowany, ale też musi umieć przywalić po mordzie , powinien mieć silny charakter, własne zdanie i w ogóle powinien się golić (i pamiętajcie: feminizm = kretynizm!).

Podsumowując, jeśli znacie jakiegoś zaradnego maczo, który sam sobie organizuje hajs (skoro nie usługuje nikomu, to może w takim razie inni służą jemu, powiedzmy on jest szefem, a oni jego mafią), potrafi wyjechać z dyni, kiedy ktoś fika, nie ma problemu z mówieniem jak jest, ceni konserwatywne wartości i z brzytwą jest za pan brat, to wiecie, gdzie czeka na niego wymarzona druga połówka. Aha, nie martwcie się też, że czujecie się lepsi od Olfaktorii, ona lubi otaczać się ludźmi mądrzejszymi od siebie.

Na deser zostawiamy ogłoszenie matrymonialne, które powinno wam uświadomić, że twarde laski, które wiedzą czego chcą, to nie kwestia XXI wieku, a wieku emocjonalnego.

Kasia też chce idealnego faceta. źródło: DuchologiaKasia też chce idealnego faceta. źródło: Duchologia Kasia też chce idealnego faceta. źródło: Duchologia Kasia też chce idealnego faceta. źródło: facebook.com/Duchologia

Więcej o: