Którą postacią z "Gwiezdnych wojen" jest twoja cipka?

"Gwiezdne wojny" są teraz wszędzie - w hipermarkecie, internecie i twojej lodówce. Sprawdź, czy jakaś postać nie ukryła się gdzieś jeszcze - tak, właśnie TAM (Tam tam tam tamtaram tamtaram - rozbrzmiewa marsz imperialny).

rys. Magda Danaj

Gdybyście się nie zorientowały, kochane dziewczęta, marketingowa machina promująca nową część "Gwiezdnych wojen" (premiera "Przebudzenia Mocy" 18 grudnia) ruszyła pełną parą. Postanowiłam więc zabawić się na koszt cudzego marketingu i pomna sukcesu tekstu "Którą postacią z Muminków jest twoja cipka" , którym swego czasu zaorałyśmy internet (pierwszy udokumentowany przypadek orania cipką) stworzyłam arcyfiglarny quiz "KTÓRĄ POSTACIĄ Z "GWIEZDNYCH WOJEN" JEST TWOJA CIPKA" .

Może to Ewok (mała, słodka i czasami włochata) albo szlachetna Leia Organa (wierna jednemu wojownikowi) albo niestety Jar Jar Binks (nikt nie lubi twojej cipki)? Zachęcam do sprawdzenia jaka postać z uniwersum Star Wars określa wasz seksualny charakter - samopoznanie to piękna rzecz. I samozaspokojenie. Tak, tak - ja zawsze o tej masturbacji. Jednak żeby nie kończyć samotnie zapraszam na mój ulubiony fanpage Nerds with Vaginas . Tam też jest zabawnie. Miecze w dłoń!

Więcej o: