Wypełnienie doliny łez (kwasem hialuronowym), czyli jak odjąć sobie lat! [WIDEO]

Małgosi w jej wyglądzie przeszkadza uwydatniona dolina łez, czyli granica oczodołu i policzka, przebiegająca dokładnie tam gdzie płyną łzy. Nadaje ona twarzy bardzo niekorzystny, smutny, zmęczony wygląd. Można temu zaradzić?
Zobacz wideo

Mimo iż kobiety są jak wino, im starsze tym lepsze, czasem wygląd butelki nie nie jest tak powalający jak bogactwo jego bukietu. Małgosia, jak wiele z nas, czasy swojej pierwszej młodości ma już za sobą. No ale przecież nie można mieć przez całe życie 20 lat. Jednak bez względu na wiek, (prawie) każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie. Małgosia chce się pozbyć tak zwanej "doliny łez".

Zabieg wypełnienia doliny łez wyrównuje i rozjaśnia tę okolicę odejmując jednocześnie sporo lat. Jest on wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, przy użyciu odpowiedniej gęstości i ilości kwasu hialuronowego. Na ostateczne efekty trzeba poczekać około dwóch tygodni. A czy warto taki zabieg wykonywać oceńcie same.

fot. Dellfina Dellertfot. Dellfina Dellert fot. Dellfina Dellert fot. Dellfina Dellert

"Anatomia piękna" to cykl na Fochu, w którym testujemy różne zabiegi medycyny estetycznej, aby sprawdzić ich skuteczność. Jak wszystko w życiu medycyna estetyczna jest dla ludzi, tylko trzeba korzystać z jej dobrodziejstw z głową.

Więcej o: