Best of Foch 2015 - teksty, które czytaliście najchętniej

Seks, ciało, macierzyństwo i dziwne newsy - to najchętniej wybierane przez Was tematy. Przeżyjmy to jeszcze raz i zobaczmy co Was (i nam) grzało w minionym roku.

Najbardziej poczytne teksty Focha - TOP 5

POSTRZEGANIE PIĘKNA - JAK WYGLĄDA "IDEALNE" KOBIECE CIAŁO W 18 RÓŻNYCH KRAJACH

Niezbyt udolne zabawy grafików mające obrazować względność kanonów urody oraz uniwersalną chęć manipulacji przy kobiecym ciele, okazały się jednym z najpopularniejszych tekstów w naszych serwisie. Ludzkość zawsze zaskakuje.

onlinedoctor.superdrug.com

WAKACJE Z DZIECKIEM - ZAPOMNIJ O CIEPŁYCH KRAJACH

"(...) nie jestem typem matki, która wrzuciłaby niemowlę w chustę i wyruszyła przemierzać autostopem Bliski Wschód, a za rok uzupełniła doświadczenia o Daleki. Nie. Wraz z pojawieniem się dziecka moja tęsknota za leniwym komfortem i dniem bez podziału na zadania wzrosła niepomiernie" - napisała Olga Wróbel , tłumacząc czemu nie chce jeździć z dzieckiem na zagraniczne wakacje. Fala wzburzonych komentarzy to zapewne jeden z wielu przejawów szalejącego w tym roku El Nino.

Krajowe atrakcje - przynajmniej wiadomo, czego się spodziewać (Fot. Olga Wróbel)

13 NAJBARDZIEJ PARSZYWYCH TEKSTÓW, KTÓRE MĘŻCZYŹNI MÓWIĄ W TRAKCIE SEKSU

Nasza mała figlarka Linda chętnie obnaża - nie tylko się, ale i ogólną sypialnianą mizerię. Najwyraźniej opisane przez nią problemy z manierami są dość powszechne, bo tekst klikał się jak króliki. Czy coś.

TEGO nie mówi się NIGDY

DLACZEGO TAK TYJEMY I NIE POTRAFIMY TEGO ZATRZYMAĆ?

Zapytała dramatycznie redaktor Rączka . Odpowiedź jest oczywiście banalna, ale opis problemu bardzo, bardzo smakowity. I tak, oczywiście jest w nim ukryta promocja wegetarianizmu i rowerów.

Fot. Shutterstock

SPERMA. PŁYN, O KTÓRYM DAMY NIE ROZMAWIAJĄ?

Może i nie rozmawiają, ale czytają chętnie. Linda po raz kolejny pokazała, że zna życie od po(d)szewki.

Magda Danaj

Najchętniej udostępniane teksty Focha - TOP 5

MĘŻCZYŹNI WOLĄ IDIOTKI. NAUKOWCY TO POTWIERDZILI

Oczywiście łżą w żywe oczy, że nie i że to nasza wina, że oni wolą te głupie. Już my wiemy swoje - w końcu nie jesteśmy przemądrzałymi wiedźmami.

NIE ODKŁADAJ MACIERZYŃSTWA NA POTEM! I PRZESTAŃ JEŹDZIĆ DO TEGO PARYŻA...

Najsłynniejsza kampania ubiegłego roku, którą przyćmiły dopiero absurdy kampanii wyborczej. Co by nie myśleć o takiej formie promocji macierzyństwa, to fraza "zdążyłam/nie zdążyłam" weszła do językowego obiegu. A my zdążyłyśmy zdrowo się uśmiać, nim zrobiło się zupełnie nie do śmiechu.

Kampania "Nie odkładaj macierzyństwa na potem"

JAK BYĆ MATKĄ IDEALNĄ? TO BARDZO PROSTE!

Urodzić to małe miki, ale co potem? Wystarczy słuchać wszystkich mądrych rad, którymi świat sypie jak z rękawa. A że one są czasem troszkę sprzeczne to trudno - mądrzejsza by sobie poradziła, a ty... wiadomo.

fot. Dominika Węcławek

"JAK MY NIE POLUBIMY SIEBIE, TO JAK INNI MAJĄ NAS LUBIĆ?" AKCEPTUJ SWOJE CIAŁO TAKŻE W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM

To sympatyczne wideo wywołało kontrowersję: czy to aby akceptacja ciała w różnych formach i kształtach czy bezwstydna promocja nadwagi? Widać nie wszyscy lubią, żeby inni lubili siebie...

embed

JESTEŚMY URATOWANI! JUŻ NIGDY NIE NADEPNIESZ BOSĄ STOPĄ NA KLOCEK LEGO!

Jeden z największych problemów znanych ludzkości od zarania jej dziejów - wreszcie rozwiązany. Nic dziwnego, że ta dobra nowina poniosła się po Fejsbuczku i innych mediach społecznościowych. Społeczeństwo na to czekało po prostu.

Źródło: Piwee

To na co czekacie i o czym chcecie poczytać w tym roku? Więcej o seksie i dzieciach (to się łączy) czy odkryciach amerykańskich naukowców?

Więcej o: