Erotyczne opowiastki, którymi się z nami podzielicie [KONKURS]

Weźcie sprawy w swoje - jakże przecież sprawne i doświadczone - ręce i napiszcie o seksie tak, żeby cały internet zesztywniał i zwilgotniał. Miejmy nadzieję, że się od tego nie zepsuje.

rys. Magda Danaj

Generalnie pogardzam konkursami, ale myśl, że zastąpicie mnie na chwilę, a ja w tym czasie będę oddawać się rozmaitym uciechom stołu i łoża wydała mi się kusząca. I nawet nie chodzi o to, że dotknęły mnie Wasze komentarze, że potrafilibyście lepiej o seksie napisać niż ja - przecież Linda lubi być dotykana - zwyczajnie postanowiłam umożliwić Wam realizację tych Waszych skrytych fantazji.

Nie zwlekając dłużej, przedstawiam Wam ideę konkursu oraz jakże ponętne nagrody . Zasady są proste jak drut . Oczekuję zwierzeń, erotycznych wynurzeń, opowieści o seksualnych przygodach i eskapadach. Temat - w zasadzie dowolny, byle o zabarwieniu różowawym. Forma zwarta (maksymalnie 5 tysięcy znaków), językowa finezja mile widziana. Nagrody warte grzechu : najlepsze teksty opublikujemy na Fochu, zaś autorzy będą mogli skorzystać z konsultacji z sex-coachem oraz spotkać się z redaktorkami Focha na nagim lunchu. OK, to ostatnie to czysta konfabulacja, ale żart był zbyt kuszący, by go nie wykorzystać.

Czekam na Wasze erotyczne zwierzenia pod redakcyjnym adresem: foch@agora.pl. W tytule maila napiszcie EROTYCZNE OPOWIASTKI . Macie czas do poniedziałku 18 stycznia, do północy.

Liczę (i cała redakcja) na niezapomniane doznania! I ma być ze szczegółami!

ZAPEWNIAMY CAŁKOWITĄ ANONIMOWOŚĆ I DYSKRECJĘ!

Więcej o: