Pięć sposobów, by zostać sex-ideałem polskiego mężczyzny

Skąd wiem, kogo pożądają Polacy? Danych dostarczył mi serwis Pornhub. Jestem mu wdzięczna, bo wiem już jak zostać idealną polską kochanką. Oto pięć strategii.

A trzeba było przeczytać raport Pornhuba (rys. Magda Danaj)

Z raportu, który na początku tego roku opublikował Pornhub można dowiedzieć się wiele o preferencjach polskich mężczyzn. Jakim cudem? Otóż prześwietlono najczęściej wyszukiwane przez nich frazy. Czego szukają nasze rodzime świntuszki? W rankingu kobiet pożądanych przez Polaków wygrywają nastolatki . Tuż za nimi, dysząc im w kark, plasują się - uwaga - macochy . Trzecie są nauczycielk i, następne mamuśki (przyjmę, może nieco na wyrost, że chodzi o klasyczne kuguarzyce) oraz - werble - lesbijki ! Uważam, że to bardzo przydatne informacje, które - dobrze wykorzystane - pomogą ożywić nasze życie seksualne.

NASTOLATKI

Seksualna atrakcyjność nastolatek w zasadzie nie jest zaskoczeniem. Od lat święci triumfy w Japonii. Stylizowanie się na kilkunastoletnie dziewczyny jest tam jednym z popularniejszych trendów. Nic zresztą dziwnego, wziąwszy pod uwagę fakt, że najwyraźniej gwarantuje to maślany wzrok i wybrzuszenie w męskich spodniach. Cechy charakterystyczne? Młode, jędrne ciało, podkolanówki i włosy związane w kitkę? Ale nie tylko. Trudno przecież nie wspomnieć o pociągającej pozycji Boga i władcy , którą znacznie łatwiej przybrać w towarzystwie (nawet emocjonalnej) nastolatki.

Wniosek - och, przynajmniej dwa. Warto mieć pod ręką dziewczęce podkolanówki oraz klucz. Zwykły, aby zamknąć w domu na dziesięć spustów dorastającą córkę. Francuski, aby wytłumaczyć potencjalnym adoratorom, że to nie jest ich kategoria. Ani wiekowa, ani żadna inna.

MACOCHY

Nieco bardziej dziwi w rankingu wysoka pozycja macoch. O co chodzi panowie? Nie oglądaliście bajek? To nigdy nie była dobra kobieta. I nigdy dobrze nie kończyła. Ponadto, dlaczego chcecie konkurować z własnymi ojcami? To zawoalowany kompleks Edypa? Chęć sięgnięcia po kogoś, do kogo nie macie praw - bo te zarezerwował wcześniej tatuś? A może jednak bardziej paląca jest chęć spółkowania z doświadczoną kobietą? Przecież powiedzenie "w starym piecu diabeł pali", nie wzięło się znikąd. Poproszę o wyjaśnienie.

Wniosek - nie jest tak, że to tylko dziewczyny kochają się w niegrzecznych chłopcach, którzy patrzą na nie nieco z góry. Mężczyźni też się na ten lep łapią. Bycie spłoszoną łanią nie jest wcale najlepszą z miłosnych strategii. Każcie mu czasem pooddzielać mak od popiołu czy coś. No skoro lubi...

NAUCZYCIELKI

W przypadku pociągu żywionego do nauczycielek sytuacja jest zdecydowanie prostsza. Który z chłopców nie zakochał się w swojej nauczycielce? Który w zakamarkach swojej głowy nie marzył o korepetycjach z zaskakującym finałem? Dorośli chłopcy najwyraźniej chcą to marzenie wreszcie zrealizować. Drogie pracownice szkół i uczelni, jesteście bardziej hot niż się spodziewałyście. Pal licho niewysokie pensje w systemie oświaty.

Wniosek - studiowanie pedagogiki wciąż ma sens. Niekoniecznie taki jaki widział Żeromski w "Siłaczce" . Stanisława Bozowska najwyraźniej nie umiała właściwie wykorzystać tkwiącego w niej potencjału. Jeśli szkoda wam czasu na kolejne studia tylko po to, by podgrzać atmosferę w sypialni może wystarczy uwalać palce kredą? Surowy ton i groźne zerkanie znad okularów na pewno macie opanowane do perfekcji.

MAMUŚKI

Mamuśki to bardzo pojemna kategoria, bo zawierać może i lekko zblazowane kuguarzyce jak i skoncentrowane na wychowywaniu dzieci zabiegane trzydziestolatki. Pociągające, bo... niełatwe do zdobycia. Dlaczego? Między innymi dlatego, że już nie mężczyzna  jest w epicentrum jej świata. Dla uwiarygodnienia tej tezy dokonałam nawet mikrośledztwa w towarzystwie znanych mi bliżej mężczyzn. Niezmiennie okazuje się, że liczba mężczyzn preferujących łowy trudnej zwierzyny jest znaczna . To by zresztą tłumaczyło niesłabnącą pozycję kobiet niedostępnych z racji innej orientacji seksualnej.

Wniosek - trzeba rodzić te dzieci, trudno. A skoro mamuśki mają takie branie to zawsze też można wypożyczyć parkę potomstwa od jakiejś dzieciatej koleżanki, która twierdzi, że ma już dość. Najwyraźniej nie wie, ile potencjału w jej umęczonych karmieniem piersiach!

LESBIJKI

Lesbijki zamykają ranking kobiet najczęściej wyszukiwanych w serwisie Pornhub. Duet seksownych kobiet w miłosnym uścisku zdaje się być spełnieniem erotycznych marzeń wielu mężczyzn. Czy warto w ogóle zastanawiać się dlaczego? Lepiej tę wiedzę skutecznie wykorzystać.

Wniosek - aby wywołać w partnerze zazdrość niekoniecznie należy flirtować z przystojnym kolegą. Skuteczniejsze mogą być dwuznaczne rozmowy z koleżanką.

Zobacz wideo
Więcej o: