14 rzeczy, które sprawiają, że klniesz szpetnie

Oczywiście, wszyscy jesteśmy lotosami na tafli wody i nie denerwujemy się wcale. Brzydkie słowa? Nigdy! Jednak zdarzają się takie małe, irytujące i niestety codzienne sytuacje, które sprawiają, że niemal każda dziewczyna (i niejeden chłopak) powie: kurwa mać!

Czyż nie? rys. Magda Danaj

Na wstępie zaznaczę, że przekleństwa są fuj, be - my tak nie mówimy, gdyż jesteśmy kulturalnymi ludźmi i nie zdarza się nam zepsuć powietrza słowem wulgarnym i rynsztokowym. To są niewzruszone prawdy, których ani na moment nie będziemy podawać w wątpliwość. To byłby nietakt.

Niemniej jednak w prostym życiu prostych ludzi zdarzają się chwile, gdy słowo brzmiące coś jakby kura (przez "w") z ust wyleci. A niby nielot. Zainspirowana filmikiem "21 rzeczy, które sprawiają, że dziewczyna mówi: kurwa mać" (do obejrzenia poniżej) oraz po szerokich konsultacjach społecznych w gronie redakcyjnym, postanowiłam stworzyć własną listę rzeczy, które mi/nam owo słówko niegrzeczne spomiędzy warg wyrywają.

 

1. Kiedy robisz sobie kreskę na oku i ta pierwsza wyszła idealnie (no prawie), a ta druga... KURWA.

2. Kiedy zrobisz sobie dziurę w zakładanych właśnie rajstopach /pończochach.

3. A jeszcze gorzej, gdy dziura zostanie zrobiona przy pomocy rzepa z bucików dziecka (na przykład gdy bierzesz je na kolana w autobusie). FAK

3. Gdy szybko musisz wydrukować pięć stron w pracy i na trzeciej kończy się toner. A czwarta się zacina w drukarce . RRRWA!

4. Gdy sięgasz do kartonika z herbatą i odkrywasz, że jest pusty, bo ktoś zużył ostatnią saszetkę, ale kartonik na wszelki wypadek zostawił. MAĆ.

5. Gdy odkrywasz na świeżo pomalowanych paznokciach rysy, wgniecenia i zadziory, chociaż stałaś ostatnie 15 minut z rękami w górze i niczego nie dotykałaś. DO CHOLERY!

6. Kiedy posprzątałaś właśnie pokój, wychodzisz na chwilę do łazienki, wracasz i widzisz, że córka "czegoś szukała" . MHMMMĆ.

7. Gdy drzwi autobusu zamykają się przed tobą dokładnie w tym momencie, gdy do nich dobiegłaś. Na obcasach, kurwa mać!

8. Gdy starannie zaplanowałaś czas pracy i wypisałaś listę zadań, siadasz do komputera i... nie działa internet, a system właśnie oznajmia, że musi wprowadzić 115 nowych aktualizacji i to może chwilę potrwać. KRRRWIIIII!

9. Jesteś gotowa do wyjścia (wreszcie, po całym szamotaniu z dziećmi) i wtedy dziecię oświadcza, że natychmiast musi do toalety . TERAZ.

10. Szykujesz się spóźniona do wyjścia, malowanie pazura na ostatnią chwilę, kierunek drzwi i... kurwa! Klucze, które zawsze tkwią w drzwiach, tym razem są na dnie torebki.

11. Rano, wyjazd do szkoły (jak zwykle spóźnieni). Mamo, mamo, a gdzie mój strój? Jaki strój? No strój ziemniaka!!! Pani mówiła miesiąc temu, że na dzisiaj mamy mieć!!! A dlaczego ja nic o tym nie wiem?! Bo zapomniałam ci powiedzieć. MAMO JA CHCĘ STRÓJ ZIEMNIAKA!!!

12. Kiedy wyciągnięty z lodówki karton z mlekiem , ma tylko taki jeden chlapek na dnie - kawy nawet nie zabieli, a tylko wkurwi.

13. Ten dzień kiedy masz kaca, nie zrobiłaś makijażu i wyciągnęłaś jakieś ubrania spod krzesła (powąchawszy, uznałaś, że jeszcze dobre) - właśnie wtedy spotykasz przypadkowo byłego. Po raz pierwszy, rok po zerwaniu. AAAAA!

14. Kiedy facet, który flirtuje z tobą od roku, dzwoni żeby opowiedzieć o swoich hemoroidach . CO?!!!

A Szanownych Państwa co nigdy nie irytuje i nie sprawia, że wyrażacie się nieładnie?

Zobacz wideo
Więcej o: