18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Czy wiecie, jak wygląda przyszłość masturbacji? [18+]

Kombinezon do wirtualnego seksu, który łączy gogle Oculus Rift i stymulujące narządy płciowe urządzenie Tenga - to brzmi i wygląda, jak spełniony sen onanistów. O ile istnieje naprawdę.
 

Jeśli doniesienia z Japonii nie są po prostu primaaprilisowym żartem (czego na razie wykluczyć się nie da), Illusion VR - bo tak nazywa się ten elegancki biały kostiumik z dodatkami - to pierwsze urządzenie oferujące nie tylko zmechanizowaną masturbację z wykorzystaniem rzeczywistości wirtualnej, ale także robotyczny seks. Jakby futurystycznie to nie zabrzmiało.

Jak to działa? Z filmu powyżej można wyciągnąć wniosek, że chyba dobrze... Zestaw Illusion VR jest przystosowany do gry "Sexy Beach", w której gracz może dowolnie kształtować obraz swojej partnerki oglądanej poprzez gogle. Dodatkowy ekwipunek stanowi urządzenie Tenga, które zajmuje się stymulacją penisa oraz sztuczne, łatwe do zgniatania piersi. Wystarczy połączyć te elementy w zgrabną całość i seks-cyborg jak ta lala.

Koszt tego sprzętu to 400 dolarów, ale podobno wszystkie dostępne egzemplarze już się wyprzedały. Wiadomo, co służy przyjemności mężczyzn rozchodzi się jak świeże bułeczki. A co z z seks-wdziankiem dla kobiet? Chciałybyśmy w jakimś ładnym kolorze i w miarę możliwości mniej tych kabelków, bo strasznie głupio się w tym wygląda.

Illusion VRIllusion VR Illusion VR Illusion VR

Zobacz wideo
Więcej o: