Polacy marzą o długich penisach - idealna długość penisa w 10 krajach

Jaka jest idealna długość penisa? To pytanie zadawali już sobie starożytni filozofowie. Tymczasem odpowiedź zależy od tego, gdzie mieszkasz i jaką płeć reprezentujesz. Tak wynika z najnowszego badania.

Brytyjski portal medyczny Dr ED przeprowadził badanie na temat idealnej długości penisa*. Uczestnicy badania zostali poproszeni m.in. o podanie, jaka jest - ich zdaniem - przeciętna oraz idealna długość penisa (w stanie erekcji). Odpowiedzi różniły się znacznie w zależności od kraju pochodzenia respondentów.

Foch.plFoch.pl Foch.pl

Polacy mają zdecydowanie największe oczekiwania co do długości przyrodzenia. Zdaniem naszych rodaków przeciętny penis mierzy 15,7 cm podczas, gdy najbardziej pożądana długość to 17,3 cm. Amerykanie odpowiedzieli, że 14,3 przeciętny, zaś idealny 17 cm. O wiele mniej oczekują z kolei mieszkańcy Wielkiej Brytanii - według ich odpowiedzi przeciętny penis mierzy 12,4 cm a satysfakcjonująca długość to 14,2 cm.

Trzeba powiedzieć, że Wyspiarze mają nieco bardziej realistyczne podejście do sprawy. Badacze z King's College London ustalili bowiem w badaniu, o którym pisałyśmy w zeszłym rok u, że przeciętny penis w stanie wzwodu ma 13,12 cm długości i 11,66 cm w obwodzie. Jednak badanie na portalu Dr Ed nie dotyka stanu faktycznego a wyobrażeń, marzeń i pragnień. Tym jest ciekawsze!

Foch.pl Foch.pl  Foch.pl Foch.pl

Okazało się też, że kobiety mają w kwestii długości penisa mniejsze oczekiwania niż mężczyźni . Zdaniem przedstawicielek naszej płci przeciętny penis ma 13,8 cm, a idealny rozmiar to 15,8 cm (czyli tyle, ile zdaniem Polaków ma penis przeciętny). Mężczyźni chcą nieco więcej: w ich opinii przeciętna długość wynosi 14,1 cm, a o ideale mówimy przy 16,6 cm.

Może to wreszcie zamknie usta tym, co twierdzą, że obsesja wielkiej fujary, to domena kobiet.

* W badaniu wzięło udział 2121 osób w wieku od 18 do 75 lat; 1148 mężczyzn i 973 kobiety. Niemal połowa ankietowanych, bo aż 1055 osób, pochodziła ze Stanów Zjednoczonych. Ankieta nie uwzględniała orientacji seksualnej badanych.

Zobacz wideo
Więcej o: