7 bohaterów "Gry o tron", z którymi poszłybyśmy do łóżka (albo do jaskini)

Finał 6. sezonu "Gry o tron" już za nami. Znowu przez prawie rok będziemy czekać na powrót naszych ulubionych bohaterów. Ale my umiemy wspominać i uprzyjemniać sobie wieczory niecnymi fantazjami. Numerek z nieokrzesanym barbarzyńcą, minetka w jaskini, długa konna przejażdżka? Co tylko chcemy.

HBO materiały prasoweHBO materiały prasowe Czuły barbarzyńca (HBO materiały prasowe) Czuły barbarzyńca (HBO materiały prasowe)

1. Khal Drogo - zacznijmy od tego, co oczywiste. Grzeczne dziewczynki chcą czułego barbarzyńcy, który je weźmie, posiądzie i zepsuje. Chwyci za włosy, by rzucić na skóry dzikich zwierząt i ujeżdżać. Niby co mogłyśmy zrobić? To on, barbarzyńca, powiódł nas do pieczary rozkoszy i tam zdeprawował, spełniając starą jak świat fantazję o pięknej, bestii i ostrym rżnięciu. Chętnie zabawimy się w uległość, ale wcale nie jesteśmy takimi bidulkami, potem odwrócimy role i ujeździmy barbarzyńcę. Dziki, który oddaje nam się we władanie - jeszcze lepiej! Dziki nauczony czułości - ach! I to wszystko dzięki nam. Oto moc gorącego serca, jeszcze gorętszej cipki oraz odrobiny kobiecego sprytu.

Oczywiście, na przystawkę, nie mamy nic przeciwko lekcji miłości ze służącą Doreah, która pokazała Dany, jak sprawić rozkosz mężczyźnie. Pamiętacie tę scenę? Półmrok, świece, długie włosy i trochę niewinnego pensjonarskiego ocierania. Żeby z nowym zapałem być dobrą żoną swojego Wielkiego Jeźdźca. To nic, że pierwsze kontakty intymne Khala i Dany to właściwie gwałt małżeński. Kraina fantazji jest wilgotna, parna i mroczna jak dżungla amazońska - wszystko może się w niej zdarzyć.

 

2. Tyrion Lannister - nie mówcie, że was to dziwi. Trochę żartowałyśmy z tym, że mężczyzna zaczyna się od metra osiemdziesięciu . Ten facet ma wszystko, czego można zapragnąć - jest mądry, prawy, odważny, lojalny w miłości i sprawny w łóżku. Do tego zabawny i elokwentny. Wie, jak używać języka - z jego ciętymi ripostami mógłby stać się honorowym członkiem (!) Focha. A skoro mowa o używaniu języka - jego wzrost sprawia, że znajduje się dokładnie na wysokości zadania. Stoicie za kuchennym kontuarem i szykujecie popołudniową herbatkę dla niemile widzianych ciotek, oczekujących na sofie. Tymczasem najmądrzejszy z Lannisterów smakuje kwiat waszej rozkoszy i nikt się nie orientuje. To takie funkcjonalne! Rewanż nastąpi w sposobnej chwili - właściwie miałyśmy ochotę to zrobić już wtedy, kiedy przyłożył w twarz Joffreyowi. A jak zatopił flotę Stannisa? Nagrodziłybyśmy.

'Gra o Tron'. Nadchodzi 6 sezon. Co czeka fanów serialu HBO?"Gra o Tron". Nadchodzi 6 sezon. Co czeka fanów serialu HBO? HBO/mat. prom. Błyśnie dowcipem i poda dobre wino (mat. prasowe HBO)

3. Melisandre - kobieta z jajami. Jest twarda, mądra i piękna. Ma wspaniałe ciało, które lubi pokazywać i wie, jak rozgrywać nim wojny. Ani myślimy się z nią przyjaźnić i umawiać na plotki. Jednak jej władczy charakter mógłby rozpalić w nas ogień choćby na jedną noc. Pamiętacie, jak dosiadła nieszczęsnego Gendry'ego, a potem przywiązała do łoża i przyłożyła pijawki? Odpuścimy pijawki, ale damy się jej związać. Ogień kroczy za nią, więc niech na koniec podpali nam skręta - chętnie się z nią podzielimy i dowiemy, co ukrywa jej chłodna fasada. Czy ta kobieta w ogóle się śmieje? Tak czy owak, nie zamierzamy opierać się komuś, kto rodzi demony i przywraca do życia martwych.

Piękna, ruda i zła (HBO materiały prasowe)Piękna, ruda i zła (HBO materiały prasowe) Piękna, ruda i zła (HBO materiały prasowe) Piękna, ruda i zła (mat. prasowe HBO)

4. No, właśnie - Jon Snow . Jedne kochają, inne grymaszą, że to dziecko z miną labradora. Jeśli tak wyglądają dzieci, niektóre z nas już pędzą, żeby zatrudnić się w przedszkolu i zająć surowym nadzorem podczas leżakowania. Chętnie wysupłamy to chłopię z jego seksownych skór i futer i obejmiemy patronat nad jego dalszą edukacją. Brawurowa minetka debiutanta w jaskini u gorących źródeł to był bardzo obiecujący start. Zresztą nie róbmy z Jona dzieciaka tylko dlatego, że ma dobre serce i nieodmiennie łagodną, acz zasępioną minę. To dzielny mąż, wytrawny wojownik, lojalny przyjaciel i mądry przywódca. Mało? W takim wypadku pofiglujmy wspólnie z Jonem i Khalem. Ależ oni się uzupełnią, pan śnieżnej Północy i pan pustyni. I te wszystkie wspaniałe skórzane ciuchy! Z Jonem jest tylko jeden szkopuł - to mężczyzna wierny w miłości i umie powiedzieć "nie" wyrachowanej uwodzicielce, choćby miała najwspanialsze cycki na Ziemi. I dlatego chcemy go jeszcze bardziej.

'Gra o tron'. Sezon 6., odc. 9. Jon Snow z bliska"Gra o tron". Sezon 6., odc. 9. Jon Snow z bliska Materiały prasowe HBO Sprawmy, że się uśmiechnie (mat. prasowe HBO)

5. Jorah Mormont - ideał wiernego, zakochanego rycerza. Zawsze i wszędzie stanie za tobą murem. Uratuje, doradzi. Bo mądry, opiekuńczy, trochę ojcowski. Rudy, na domiar wszystkiego. A wiecie, jak na nas działają rudzielcy . Mimo wszystkich wymienionych zalet, ten facet nie zaliczył przez całe sześć sezonów! Skazany na friend-zone przez lalę, która grzmociła najpierw Khala, potem Daario, a na końcu przewróciło się jej w głowie. Ale my jesteśmy lepsze. Wiemy, jak postąpić z dojrzałym rudzielcem i tak bardzo chcemy pomóc.

Pomożemy (mat. prasowe HBO)Pomożemy (mat. prasowe HBO) Pomożemy (mat. prasowe HBO) Pomożemy (mat. prasowe HBO)

6. Jaime Lannister - jedno jest pewne, nie boi się odrobiny perwersji. Choć kiedy wziął Cersei siłą przy zwłokach ich syna, nieco przesadził. Może to lepiej dla Joffreya, że był już martwy. Poprzednio, kiedy inny dzieciak zobaczył śmiałe poczynania tej pary, skończył jako kaleka. Wiecie, jak wygląda Jaime? Widziałyście jego tyłeczek, gdy kąpał się z Brienne? To co więcej mamy wam tłumaczyć? Nie ukrywamy, że niektóre z nas wzięłyby do łóżka całą trójkę Lannisterów. Na bogato!

Nikolaj Coster-Waldau jako Jaime Lannister oraz Lena Headey jako Cersei LannisterNikolaj Coster-Waldau jako Jaime Lannister oraz Lena Headey jako Cersei Lannister Helen Sloan/HBO Słodkie blondaski (mat. prasowe HBO)

7. Theon Greyjoy - nie jest szalenie przystojny ani szlachetny. Szkoda też, że kręgosłup moralny wyrósł mu dopiero wtedy, kiedy zabrakło już innej ważnej części ciała. Za to Theon wie, jak dobrze wykorzystać konną przejażdżkę. Wtedy, gdy jechał przez zieloną równinę ze swoją siostrą, tylko nie wiedział, że to jego siostra? Ona trzyma lejce, on siedzi z tyłu i wkłada dłoń w jej spodnie. Tak mogłybyśmy jechać, jechać, jechać. Niebo, trawa, morze i kto wie, co jeszcze by się zdarzyło, gdyby przytulić się do końskiej grzywy. Ale Yara nie rozumie, że czasem to spódnica jest tym praktycznym strojem. My rozumiemy. Patataj!

Patataj (mat. prasowe HBO)Patataj (mat. prasowe HBO) Patataj (mat. prasowe HBO) Wio! (mat. prasowe HBO)

Zobacz wideo
Więcej o: